ZPRAVODAJSTVÍ

Na novém hřišti půjde sportovat i po soumraku

12. září 2017, 13:00, bav
Zábřeh - Rekonstrukce školního hřiště u ZŠ B. Němcové jde do finále. Už brzy sportovcům poskytne podmínky pro všechny druhy míčových her včetně tenisu nebo florbalu. Vedení školy počítá s provozem i mimo vyučování. K tomuto účelu nechala radnice, která akci plně financuje ze svého rozpočtu, vybavit plochu umělým osvětlením.

 „Hřiště u základní školy Boženy Němcové je prvním školním hřištěm, které projde celkovou rekonstrukcí, obdobné investice připravujeme i u dalších škol,“ tlumočil rozhodnutí radních starosta města František John.
Projekt zahrnuje rekonstrukci školního hřiště v hodnotě pěti a půl miliónu korun včetně vybavení a navazujících přístupových cest. Zatímco hřiště už je ve stádiu dokončování nových povrchů, na dráze mezi pavilony se stále intenzivně pracuje. „Zdržely nás problémy s nestabilitou podloží a také požadavky města na dodatečné práce, včetně nového oplocení,“ okomentoval situaci stavbyvedoucí Luděk Odstrčil.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na besedu s profesorem MARTINEM HILSKÝM, která se uskuteční v sobotu 9. června v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který půjde na besedu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké prestižní ocenění obdržel profesor Martin Hilský?

A) Řád britského impéria
B) Řád Bílého lva
C) Medaili cti USA

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival BÝT ŽENOU, který se uskuteční v sobotu 26. května v Domě kultury Šumperk, vyhráli Jana Holinková z Bludova, J. Havlíčková ze Šumperka a Jiří Blažek z Petrova nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h).