ZPRAVODAJSTVÍ

Na novém hřišti půjde sportovat i po soumraku

12. září 2017, 13:00, bav
Zábřeh - Rekonstrukce školního hřiště u ZŠ B. Němcové jde do finále. Už brzy sportovcům poskytne podmínky pro všechny druhy míčových her včetně tenisu nebo florbalu. Vedení školy počítá s provozem i mimo vyučování. K tomuto účelu nechala radnice, která akci plně financuje ze svého rozpočtu, vybavit plochu umělým osvětlením.

 „Hřiště u základní školy Boženy Němcové je prvním školním hřištěm, které projde celkovou rekonstrukcí, obdobné investice připravujeme i u dalších škol,“ tlumočil rozhodnutí radních starosta města František John.
Projekt zahrnuje rekonstrukci školního hřiště v hodnotě pěti a půl miliónu korun včetně vybavení a navazujících přístupových cest. Zatímco hřiště už je ve stádiu dokončování nových povrchů, na dráze mezi pavilony se stále intenzivně pracuje. „Zdržely nás problémy s nestabilitou podloží a také požadavky města na dodatečné práce, včetně nového oplocení,“ okomentoval situaci stavbyvedoucí Luděk Odstrčil.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.