KULTURA

Na bazénu zahraje Čechomor i s Dusilovou

13. července 2010, 00:00, téma KULTURNÍ ŽIVOT, rejdakce
Na bazénu zahraje Čechomor i s Dusilovou Zábřeh - Skupina Čechomor vyrazila koncem června na letní turné, v němž ji čeká šestnáct zastávek po celé České republice a jedna na Slovensku.
V neděli 18. července se turné zastaví na plaveckém areálu v Zábřehu, aby zde kapela odehrála očekávaný „koncert prázdnin“. Pro vyznavače Čechomoru se bude jednat o skutečnou hudební lahůdku. Spolu s kapelou totiž v Zábřehu vystoupí jako speciální host zpěvačka Lenka Dusilová. Ta s hudebníky z Čechomoru spolupracovala již na albu Co se stalo nové, které vyšlo v roce 2005, a letos s nimi vystupuje pouze na vybraných akcích.

Příjemnou novinkou je také skutečnost, že vstupenky na koncert lze kromě obvyklých předprodejních míst zakoupit rovněž formou bezhotovostní platby, a to prostřednictvím sítě Eventim (www.eventim.cz). V tomto případě si dokonce návštěvníci sami vytisknou vstupenku. „Koncert Čechomoru začíná večer v 21 hodin, areál však bude otevřen již o hodinu dříve. Pro návštěvníky bude po celou dobu akce připraveno bohaté občerstvení a veškeré potřebné zázemí,“ sdělil doplňující informace Zdeněk David z pořádající Zábřežské kulturní.

Andělskými cenami Akademie populární hudby ověnčení Čechomoři patří dnes k nejpopulárnějším tuzemským skupinám. Folkrock v podání Čechomoru je pro všechny jeho milovníky srdeční záležitostí a tradičně vyprodané koncerty jsou dokladem toho, že jejich atmosféra je neopakovatelná. Vstupenky na jednu z nejzajímavějších prázdninových hudebních akcí v regionu lze zakoupit v infocentru v Zábřehu a ve Štítech, šumperské prodejně City Rockers a v mohelnické Darce na nám. Svobody.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.