KULTURA

Na bazénu zahraje Čechomor i s Dusilovou

13. července 2010, 00:00, téma KULTURNÍ ŽIVOT, rejdakce
Na bazénu zahraje Čechomor i s Dusilovou Zábřeh - Skupina Čechomor vyrazila koncem června na letní turné, v němž ji čeká šestnáct zastávek po celé České republice a jedna na Slovensku.
V neděli 18. července se turné zastaví na plaveckém areálu v Zábřehu, aby zde kapela odehrála očekávaný „koncert prázdnin“. Pro vyznavače Čechomoru se bude jednat o skutečnou hudební lahůdku. Spolu s kapelou totiž v Zábřehu vystoupí jako speciální host zpěvačka Lenka Dusilová. Ta s hudebníky z Čechomoru spolupracovala již na albu Co se stalo nové, které vyšlo v roce 2005, a letos s nimi vystupuje pouze na vybraných akcích.

Příjemnou novinkou je také skutečnost, že vstupenky na koncert lze kromě obvyklých předprodejních míst zakoupit rovněž formou bezhotovostní platby, a to prostřednictvím sítě Eventim (www.eventim.cz). V tomto případě si dokonce návštěvníci sami vytisknou vstupenku. „Koncert Čechomoru začíná večer v 21 hodin, areál však bude otevřen již o hodinu dříve. Pro návštěvníky bude po celou dobu akce připraveno bohaté občerstvení a veškeré potřebné zázemí,“ sdělil doplňující informace Zdeněk David z pořádající Zábřežské kulturní.

Andělskými cenami Akademie populární hudby ověnčení Čechomoři patří dnes k nejpopulárnějším tuzemským skupinám. Folkrock v podání Čechomoru je pro všechny jeho milovníky srdeční záležitostí a tradičně vyprodané koncerty jsou dokladem toho, že jejich atmosféra je neopakovatelná. Vstupenky na jednu z nejzajímavějších prázdninových hudebních akcí v regionu lze zakoupit v infocentru v Zábřehu a ve Štítech, šumperské prodejně City Rockers a v mohelnické Darce na nám. Svobody.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.