ZPRAVODAJSTVÍ

Muž si vymyslel přepadení. Měl totiž strach z družky

2. ledna 2019, 16:00, jak
Šumperk – S historkou o lupičích a ukradených penězích se na šumperskou policii obrátil devětatřicetiletý muž. Čtyřčlenná banda výrostků ho měla okrást na autobusovém nádraží v Šumperku. Jak později vyšlo najevo, oběť údajného zločinu si celý příběh vymyslela. A měla k tomu kuriózní důvod.

Na policejní služebně muž vykreslil přihlížejícím policistům svoje přepadení velmi barvitě. Dva mladíci ho měli znehybnit, zatímco další jej prošacovali a ukradli mu peněženku s doklady a finanční hotovostí. Jenže příběh měl několik vážných trhlin, kvůli kterým vyšetřovatelé pojali podezření, že k žádnému přepadení nedošlo. Pod tíhou důkazů se zoufalý nešťastník nakonec přiznal.
„Dotyčný uvedl, že se opil a peníze jednoduše ztratil. Bál se přiznat pravdu svojí družce, a tak si přepadení vymyslel,“ uvedla mluvčí šumperské policie Jiřina Vybíhalová.
Policie případ uzavřela s tím, že k žádnému trestnému činu nedošlo. Jak nakonec zoufalý nešťastník pochodil doma, už vyšetřovatelé neuvedli.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.