ZPRAVODAJSTVÍ

Muž si vymyslel přepadení. Měl totiž strach z družky

2. ledna 2019, 16:00, jak
Šumperk – S historkou o lupičích a ukradených penězích se na šumperskou policii obrátil devětatřicetiletý muž. Čtyřčlenná banda výrostků ho měla okrást na autobusovém nádraží v Šumperku. Jak později vyšlo najevo, oběť údajného zločinu si celý příběh vymyslela. A měla k tomu kuriózní důvod.

Na policejní služebně muž vykreslil přihlížejícím policistům svoje přepadení velmi barvitě. Dva mladíci ho měli znehybnit, zatímco další jej prošacovali a ukradli mu peněženku s doklady a finanční hotovostí. Jenže příběh měl několik vážných trhlin, kvůli kterým vyšetřovatelé pojali podezření, že k žádnému přepadení nedošlo. Pod tíhou důkazů se zoufalý nešťastník nakonec přiznal.
„Dotyčný uvedl, že se opil a peníze jednoduše ztratil. Bál se přiznat pravdu svojí družce, a tak si přepadení vymyslel,“ uvedla mluvčí šumperské policie Jiřina Vybíhalová.
Policie případ uzavřela s tím, že k žádnému trestnému činu nedošlo. Jak nakonec zoufalý nešťastník pochodil doma, už vyšetřovatelé neuvedli.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.