ZPRÁVY

Motorkáři a zakuklenci vyděsili Rudu, v obci jich byly desítky

19. srpna 2015, 10:00, jak
Ruda nad Moravou - Zhruba šedesát motorkářů se minulou sobotu sjelo do Rudy nad Moravou, kde pobyli zhruba dvě hodiny. Zda si u tamní benzínky hodlali vyřídit účty znepřátelené gangy, nebo obcí jen projížděly, vedení obce neví. Konvoji motorek dělaly doprovod desítky ozbrojených policistů.

 „Obci žádná akce nebo sraz motorkářů hlášené nebyly, stejně tak mě neinformovala ani policie. Vím, že probíhaly kontroly řidičů na silnicích a že tady bylo policistů a motorkářů opravdu hodně,“ řekl Týdnu starosta Rudy nad Moravou Bronislav Drozd. Podle informací redakce se do obce sjelo zhruba šedesát motocyklů. „Kromě toho tady bylo asi pět policejních dodávek, psovodi a policajti s kuklama,“ informoval redakci jeden z očitých svědků události.

V Libině klid

Srazy motorkářských klubů se policie snaží sledovat od předloňska, kdy při oslavě otevření jejich klubovny v Libině došlo k dosud neobjasněné vraždě. Od té doby se v obci uskutečnilo několik dalších setkání, ta se už ale obešla bez násilí. Obecní úřad nechal poblíž motorkářské klubovny instalovat bezpečnostní kameru a rozšířil tam počet pouličních lamp.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 21.8.2015 19:48
Titulek: Obec ve spolupráci s orgány
Autor: Vejfúk
111
Vydávala motorkářům guláš. Daňoví poplatníci ptákovinu rádi zaplatí.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.