ZPRÁVY

Motorkáři a zakuklenci vyděsili Rudu, v obci jich byly desítky

19. srpna 2015, 10:00, jak
Ruda nad Moravou - Zhruba šedesát motorkářů se minulou sobotu sjelo do Rudy nad Moravou, kde pobyli zhruba dvě hodiny. Zda si u tamní benzínky hodlali vyřídit účty znepřátelené gangy, nebo obcí jen projížděly, vedení obce neví. Konvoji motorek dělaly doprovod desítky ozbrojených policistů.

 „Obci žádná akce nebo sraz motorkářů hlášené nebyly, stejně tak mě neinformovala ani policie. Vím, že probíhaly kontroly řidičů na silnicích a že tady bylo policistů a motorkářů opravdu hodně,“ řekl Týdnu starosta Rudy nad Moravou Bronislav Drozd. Podle informací redakce se do obce sjelo zhruba šedesát motocyklů. „Kromě toho tady bylo asi pět policejních dodávek, psovodi a policajti s kuklama,“ informoval redakci jeden z očitých svědků události.

V Libině klid

Srazy motorkářských klubů se policie snaží sledovat od předloňska, kdy při oslavě otevření jejich klubovny v Libině došlo k dosud neobjasněné vraždě. Od té doby se v obci uskutečnilo několik dalších setkání, ta se už ale obešla bez násilí. Obecní úřad nechal poblíž motorkářské klubovny instalovat bezpečnostní kameru a rozšířil tam počet pouličních lamp.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 21.8.2015 19:48
Titulek: Obec ve spolupráci s orgány
Autor: Vejfúk
81
Vydávala motorkářům guláš. Daňoví poplatníci ptákovinu rádi zaplatí.
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.