KULTURA

Moravia Big Band rozbalí hudební dárky spolu s Csákovou

13. prosince 2010, 00:00, téma KULTURNÍ ŽIVOT, rejdakce
Zábřeh - Oblíbená zpěvačka Ilona Csáková bude hlavní hvězdou letošního vánočního koncertu zábřežského orchestru Moravia Big Band, který připravuje kulturní dům v Zábřehu na úterý 21. prosince.
„Jednání o možnosti vystoupení paní Csákové v Zábřehu byla poměrně složitá, hodně záleželo na sladění repertoáru s big bandem. Nakonec se vše podařilo a my věříme, že koncert bude pro návštěvníky opravdovým zážitkem,“ říká ředitel Zábřežské kulturní Zdeněk David.

Tradiční vánoční koncert zábřežského bandu – jednoho z nejlepších orchestrů našeho regionu – je určen pro všechny, kteří chtějí prožít originální hudební večer s krásnými swingovými a populárními písničkami. Posluchači se mohou těšit nejen na podmanivé melodie různých rytmů, ale především na přítomnost atraktivních vokálních hostů. Jedním z nich je Ilona Csáková, která zazpívá zejména osvědčené hity v nových aranžích, druhým holandský zpěvák Martina B Jazzy, jenž s úspěchem sólově koncertoval například v Británii, Francii a africkém Maroku. Oba budou, spolu s kmenovými zpěváky „velkého bandu“ - Libuší Vaňkovou, Petrem Johnem, Tomášem Vurstem, Vendulou Pumprlovou a Ivanou Martykánovou, rozbalovat jeden hudební dárek za druhým – přes dvacet písniček z tvorby předních českých a světových swingových autorů – Georga Gershwina, Paula Anky nebo Zdeňka Borovce. Chybět nebude ani závěrečná směs koled.

Vstupenky na vánoční koncert Moravia Big Bandu v hodnotě 160 a 190 korun lze zakoupit v informačním centru v Zábřehu a ve Štítech, cestovní agentuře Atlas v Šumperku a mohelnické prodejně Darka.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.