SPORT

Mladým šachistům ze Zábřeha se daří

10. února 2013, 14:31, téma ŠACHY, redakce, MB
Mladým šachistům ze Zábřeha se daří Šumperk, Olomouc – Stříbro Marka Blahy a bronz Jakuba Mrázka z Vánočního turnaje v České Vsi, čtyři medaile z klání organizovaném Vilou Doris a postup do celonárodního přeboru škol. To jsou nejčerstvější úspěchy šachistů z TJ Loko Zábřeh a Základní školy Severovýchod.
Vstup do nového roku se svěřencům trenéra Václava Milforta vydařil. Z tradičního turnaje Vily Doris si přivezli dvě stříbrné a dvě bronzové medaile v kategoriích desetiletých a dvanáctiletých. Tři z těchto medailistů se pak na konci ledna v Olomouci postarali o postup ZŠ Severovýchod do celonárodního přeboru škol. Zábřežští šachisté v kategorii žáků 1. až 5. tříd remizovali s favorizovanou Mohelnicí 2:2 a zaslouženě vybojovali druhé místo ve složení Tomáš Ptáček, Šimon Nesporý, Marek Blaha, Lukáš Krejčí, Rajmund Krátký a Jakub Mrázek. V březnu je tak čeká turnaj ve Vyškově, kde se střetnou s nejlepšími mladými šachisty z České republiky.  foto (zleva): M. Blaha, L. Krejčí, R. Krátký, T. Ptáček, Š. Nesporý, V. Milfort, J. Mrázek

  lokozabreh.tode.cz


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.