SPORT

Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice

24. září 2010, 00:00, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice Brno - Nejlepší seniorky a juniorky A se sešly na zářijovém mistrovství republiky, aby změřily své síly. Mistrovství se uskutečnilo dne 11.9.2010 v Brně.
Ženy kromě medailí bojovaly navíc o nominaci na mistrovství světa. Gymnastický klub Šumperk měl zastoupení v juniorské kategorii, kde startovala Viktorie Harásková. Šumperská závodnice obsadila v sobotním víceboji 6. místo a vybojovala si účast v nedělním finále na všech nářadích. Na bradlech a kladině se nevyvarovala chyb a v obou disciplínách skončila shodně na 5. místě.

Ve druhé polovině závodu se Viktorce podařilo setřást nervozitu a výborným výkonem v prostných si zajistila bronzovou medaili. O umístění na stupních vítězů bojovala i v poslední finálové disciplíně – přeskoku, nakonec ji od 3. místa dělily pouhé 0,03 bodu. Juniorskou mistryní ČR se stala Petra Hedbávná, kategorii žen vyhrála suverénně Jana Šikulová, obě ze Sokola Brno1.
 

Foto: J. Měrková


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.