SPORT

Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice

24. září 2010, 00:00, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Mistrovství České republiky ve sportovní gymnastice Brno - Nejlepší seniorky a juniorky A se sešly na zářijovém mistrovství republiky, aby změřily své síly. Mistrovství se uskutečnilo dne 11.9.2010 v Brně.
Ženy kromě medailí bojovaly navíc o nominaci na mistrovství světa. Gymnastický klub Šumperk měl zastoupení v juniorské kategorii, kde startovala Viktorie Harásková. Šumperská závodnice obsadila v sobotním víceboji 6. místo a vybojovala si účast v nedělním finále na všech nářadích. Na bradlech a kladině se nevyvarovala chyb a v obou disciplínách skončila shodně na 5. místě.

Ve druhé polovině závodu se Viktorce podařilo setřást nervozitu a výborným výkonem v prostných si zajistila bronzovou medaili. O umístění na stupních vítězů bojovala i v poslední finálové disciplíně – přeskoku, nakonec ji od 3. místa dělily pouhé 0,03 bodu. Juniorskou mistryní ČR se stala Petra Hedbávná, kategorii žen vyhrála suverénně Jana Šikulová, obě ze Sokola Brno1.
 

Foto: J. Měrková


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.