KULTURA

Metalový nářez zaduní Zábřehem

1. prosince 2014, 11:28, Jan Navrátil
Metalový nářez zaduní Zábřehem Zábřeh - Arakain a Dymytry je koncertní spojení dvou úspěšných kapel, které jistě láká řadu vyznavačů rockové a metalové muziky. Ti se mohou těšit na dvojkoncert těchto souborů v sobotu 6. prosince v zábřežském kulturáku. Čeká je pravá metalová show podpořená speciální scénou.

 Koncert v Zábřeze je součástí podzimní tour a nudit se na něm nebudou ani návštěvníci loňského, velmi úspěšného turné. Připravena je zbrusu nová bubenická show, nová společná skladba a opět přijdou na řadu jak léty osvědčené hity, tak i novinky z aktuálních CD Adrenalinum od Arakainu a Homodlak od Dymytry. Koncert pak zakončí blok, kdy na pódiu vystoupí současně všech deset muzikantů. Úplně nová společná skladba vznikla právě pro tuto část koncertu.
Fanoušci se navíc dočkají těch nejoblíbenějších pecek, před startem turné totiž dostali od obou kapel jedinečnou možnost sestavit si svůj vlastní playlist, který na aktuálním turné uslyší.
O rozjezd zábřežského koncertu se postará dnes již ostřílená ostravská parta Absolut Deafers.
Prostory kulturního domu se otevřou v 19 hodin, koncert odstartuje o hodinu později.
Vstupenky je možné zakoupit v prodejních sítích Ticket Art a Ticketportal i v zábřežském domě kultury.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 1.12.2014 11:42
Titulek: To zas bude v álejích nablito
Autor: Flašinetář
104
243
Opět bude bordel přímo pod okny služebny městské policie a ta raději ani nevystrčí nos.
Reagovat
Datum: 3.12.2014 11:55
Titulek: Re: To zas bude v álejích nablito
Autor: Zdenka
131
Přesně tak,bordel až do rána,co by neudělali pro nemakačenky a svobodnou mládež!!!Kulturní barbaři pod patronací zastupitele města Davida.
Reagovat
Datum: 3.12.2014 17:29
Titulek: Re: To zas bude v álejích nablito
Autor: LH
91
Arakain je zhruba pro ty kterým je dnes cca 40-50 let, nebo 35-55let, na to žádná mládež nepůjde, jen tak pro informaci. Pro nemakačenky a svobodnou mládež jsou jiný akce a tam se bude hrát techno? Někdo zase vidí všude bubáky co? Ale možná až bude příště v DK hrát dechovka tak mládež příjde zapařit.
Reagovat
Datum: 29.12.2014 16:51
Titulek: Re: To zas bude v álejích nablito
Autor: Jirka
89
Zdenka-Ty musíš mít IQ houpacího koně
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.