KULTURA

Metalový nářez zaduní Zábřehem

1. prosince 2014, 11:28, Jan Navrátil
Metalový nářez zaduní Zábřehem Zábřeh - Arakain a Dymytry je koncertní spojení dvou úspěšných kapel, které jistě láká řadu vyznavačů rockové a metalové muziky. Ti se mohou těšit na dvojkoncert těchto souborů v sobotu 6. prosince v zábřežském kulturáku. Čeká je pravá metalová show podpořená speciální scénou.

 Koncert v Zábřeze je součástí podzimní tour a nudit se na něm nebudou ani návštěvníci loňského, velmi úspěšného turné. Připravena je zbrusu nová bubenická show, nová společná skladba a opět přijdou na řadu jak léty osvědčené hity, tak i novinky z aktuálních CD Adrenalinum od Arakainu a Homodlak od Dymytry. Koncert pak zakončí blok, kdy na pódiu vystoupí současně všech deset muzikantů. Úplně nová společná skladba vznikla právě pro tuto část koncertu.
Fanoušci se navíc dočkají těch nejoblíbenějších pecek, před startem turné totiž dostali od obou kapel jedinečnou možnost sestavit si svůj vlastní playlist, který na aktuálním turné uslyší.
O rozjezd zábřežského koncertu se postará dnes již ostřílená ostravská parta Absolut Deafers.
Prostory kulturního domu se otevřou v 19 hodin, koncert odstartuje o hodinu později.
Vstupenky je možné zakoupit v prodejních sítích Ticket Art a Ticketportal i v zábřežském domě kultury.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 1.12.2014 11:42
Titulek: To zas bude v álejích nablito
Autor: Flašinetář
83
208
Opět bude bordel přímo pod okny služebny městské policie a ta raději ani nevystrčí nos.
Reagovat
Datum: 3.12.2014 11:55
Titulek: Re: To zas bude v álejích nablito
Autor: Zdenka
115
Přesně tak,bordel až do rána,co by neudělali pro nemakačenky a svobodnou mládež!!!Kulturní barbaři pod patronací zastupitele města Davida.
Reagovat
Datum: 3.12.2014 17:29
Titulek: Re: To zas bude v álejích nablito
Autor: LH
72
Arakain je zhruba pro ty kterým je dnes cca 40-50 let, nebo 35-55let, na to žádná mládež nepůjde, jen tak pro informaci. Pro nemakačenky a svobodnou mládež jsou jiný akce a tam se bude hrát techno? Někdo zase vidí všude bubáky co? Ale možná až bude příště v DK hrát dechovka tak mládež příjde zapařit.
Reagovat
Datum: 29.12.2014 16:51
Titulek: Re: To zas bude v álejích nablito
Autor: Jirka
63
Zdenka-Ty musíš mít IQ houpacího koně
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází kapela Zrní?

A) z Kladna
B) z Kolína
C) z Kladrub

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hlavní program festivalu HUDBA BEZ HRANIC s Václavem Neckářem a Helenou Vondráčkovou, který se uskuteční v kulturním areálu v Dolních Studénkách v pátek 22. června, vyhrála Ludmila Vavříková z Postřelmova, Ondřej Havránek ze Šumperka a Hana Mösnerová z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká přímo u vstupu do kulturního areálu v den konání koncertu.