SPORT

Memoriál Petry Urbáškové

24. dubna 2012, 21:45, téma GYMNASTIKA, rejdakce
Šumperk - Dne 14. dubna se sešly gymnastky z 10 klubů včetně pořádajícího GK Šumperk v tělocvičně ZŠ na Sluneční ulici, aby změřily síly na 18. ročníku Memoriálu Petry Urbáškové.

Jako první se divákům předvedly začínající gymnastky do 8 let. V této kategorii zvítězila Klára Jaklová z KSG SK Přerov, ze šumperských závodnic se i přes drobné nezdary nejlépe umístila Eliška Talandová na 6. místě, Michaela Pavlů s nepatrným rozdílem necelých 0,2 bodu na místě 7.

Pořadí dalších šumperských závodnic:10. Z. Poštůlková, 14. Minolová (TJ Šumperk),15. J.Hrozová.
Nejpočetnější startovní pole měla kategorie dívek 9-12 let.. Nejvíce bodů v trojboji (bradla, kladina, prostná) získala Dominika Ponížilová z Prostějova, stříbrnou medaili vybojovala domácí gymnastka Marie Nevrklová, bronz zůstal doma zásluhou Venduly Měrkové. Z domácích závodnic se po velmi dobrém výkonu do 1. desítky vešly ještě Bára Fricová na 4. místě, 5. skončila Sabina Maršálková a 6. Veronika Veselá. Mezi těmito již zkušenými závodnicemi si letos prošly svůj křest ohněm i mladé gymnastky, které teprve pronikají do tajů gymnastického umění. Nikola Urbanová se umístila na 18. místě, Agáta Kněžková byla 21., Eva Kubíčková 22. a Natálie Němcová 25..
Ve III.. kategorii – ročník narození 1999 a starší - rovněž zvítězila prostějovská gymnastka a to Markéta Vidmuchová. Domácí Viktorii Haráskovou odsunul pád z kladiny na druhé místo, Tereza Vařeková si po velmi povedeném závodě odnesla pohár za třetí místo.

Výsledky


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.