ZPRAVODAJSTVÍ

Loučná bude mít nově infocentrum

13. března 2018, 13:00, hap
Loučná bude mít nově infocentrum Loučná nad Desnou - Informační centrum chce pro novou turistickou sezónu otevřít Loučná nad Desnou. V těchto dnech hledá pro provoz schopného člověka.

 „Informační centrum tu opravdu chybí. Vždyť Loučná nad Desnou má zhruba tři a půl tisíce ubytovacích kapacit. Naším cílem by mělo být, aby tu lidé nejen přenocovali, ale aby věděli, že i přímo v obci můžou dobře a zajímavě naplnit volný čas,“ říká Petra Harazímová ze společnosti Loučná lidem. Podle ní stále spousta turistů neví o některých volnočasových aktivitách, jež Loučná nabízí. Návštěvníci také často postrádají poradenství ohledně nejbližších turistických cílů. Nové informační centrum bude v budově místní pobočky Pošty partners. V současné době Loučná hledá člověka, který by v infocentru pracoval. „Ideálně by to měl být někdo, pro koho je Loučná nad Desnou srdeční záležitostí a kdo zná zdejší kraj a jeho pozoruhodnosti,“ dodává Harazímová.

Obec také plánuje tisk map, které návštěvníky upozorní na zajímavosti obce a dobře je provedou místní krajinou. „V neposlední řadě bychom také chtěli, aby si v informačním centru lidé mohli koupit nějaké atraktivní dárky, které by jim připomínaly návštěvu u nás,“ uzavírá Harazímová. Zájemci o práci v loučenském infocentru se mají na obci hlásit do 16. března.Foto ilustrační: jak

Velkým lákadlem pro turisty je třeba loučenský park.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).