KULTURA

Levandulový statek pořádá festival

4. července 2018, 07:00, Ondřej Polák
Levandulový statek pořádá festival Bezděkov – Levandulový statek se pokusí navázat na úspěch loňského prvního ročníku Levandulového festivalu, kdy do Bezděkova dorazily tři tisíce lidí, a připravil pro širokou veřejnost další ročník hudebně zábavní akce.

 Během dvou dnů 5. a 6. července zahrají mezi fialovými záhony kapely Stracené ráj, Děda Mládek Illegal Band, Pangea, Svárovanka, Claymore, Kelt, Grass Band, Watu watu, Zakafi a také legendární písničkář Pavel Dobeš.
Na návštěvníky „nejvoňavějšího festivalu na Moravě“ čekají také komentované prohlídky statku, bohatý farmářský trh a workshopy. Ty budou zaměřeny na ekologické zemědělství, pěstování a zpracování bylin i na vaření.
Vstupenka na kompletní dvoudenní program přijde v předprodeji, který probíhá v Levandulové kavárně v Zábřeze, na pouhých 80 korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.