SPORT

Lepší Šumperk získal "jen" dva body

31. ledna 2008, 02:12, www.hokejsumperk2003.cz
Lepší Šumperk získal "jen" dva body Šumperk - Potřetí v řadě se do Šumperka vydal klub z jednoho z moravských velkoměst. Po Kometě a Olomouci si hru na zimním stadiónu v podhúří Jeseníků vyzkoušeli hráči z ostravské Sarezy, kteří si nakonec za svůj výkon odvážejí bod. Šumperk byl dlouho lepším týmem, avšak v koncovce dnes selhal. Neuspěl v trestném střílení ani zkušený Jan Fadrný a hosté trestali chvíli před koncem základní hrací doby vyrovnávací brankou. V úvodu prodloužení o zasloužené výhře Šumperka rozhodl Roman Meluzín.
40.kolo, 30.1.2008 18:00
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003 3
 
HC Sareza Ostrava 2

 


Podrobnosti:
Třetiny: 2:0, 0:1, 0:1 - 1:0.
Branky a nahrávky: 10:42 Ambruz (Hrčka), 16:47 Antonovič (Osina, Galvas), 60:48 Meluzín (Antonovič) - 37:21 Najdek (Ovšák), 58:13 Najdek (Bartoš). Rozhodčí: Hradil - Machálek, Prchal. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1000. Střely na branku: 43:31. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2.
 
Šumperk: Lev - Galvas, Osina, Hrčka, Paška, Špelda, Ondráček, Formánek - Antonovič, Meluzín, Ambruz - Klejna, Fadrný, Bařica - Stejskal, Kovář, Rákos - Grill, Taragel, Kubica
 
Sareza: Štěpánek - Ovšak, Buček, Černák, Vnenk, Palík, Vajda - Červenka, Najdek, Řípa - Káňa, Hubáček, Urban - Gelačák, Novák, Bokroš - Tomis, Bartoš, Mikula, Mocek I.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 31.1.2008 18:13
Titulek: zbytečný gol před koncem
Autor: Puk
61
škoda
Reagovat

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.