ZPRAVODAJSTVÍ

Krokodýlek Olomouc láká na vánoční plavbu plnou zábavy

28. prosince 2016, 18:03, redakce, placená reklama
Krokodýlek Olomouc láká na vánoční plavbu plnou zábavy Největší rodinný zábavní park na Moravě Krokodýlek zve malé i velké návštěvníky na vánoční plavbu plnou zábavy. Na 3.000 metrech čtverečních si lidé užijí zábavu na více než 35 atrakcích. Dominantou a jednou z největších lákadel je dřevěná pirátská loď, vedle níž je i jezírko umožňující plavby na lodičkách. Kromě Nového roku je teď otevřeno denně, od rána až do večera. Navíc návštěvníci obdrží i výrazné slevy na vstupné.

Otevírací doba v průběhu vánočních prázdnin je: 26. – 30. 12. otevřeno vždy od 10.00 – 20.00, na Silvestra (31. 12.) od 10.00 – 17.00, na Nový rok (1. 1.) zavřeno. Navíc
od 26. – 30. 12. obdrží návštěvníci na celodenní vstupné slevu 10%, na Silvestra se pak mohou těšit na slevu 15% z celodenního vstupného.
Zábavní park Krokodýlek nabídne zábavu nejen pro děti. Na své si přijdou i dospělí. Otevřena je také restaurace, kde se lidé mohou jen drobně občerstvit nebo dokonce i na obědvat. Zdejší personál při výběru surovin do restaurace se zaměřuje jen na české výrobce a producenty. „Kuchyně je středoevropsky orientována. V našem menu můžeme vybírat z nabídky výborných těstovin, pizzy, salátů či klasických minutek. K svačince si můžete dát toasty, pizza kapsičky, palačinky a jiné dobroty včetně dezertů. Děti jsou pro nás na prvním místě, a proto se vyhýbáme polotovarům a nezdravým přísadám do jídel a potrpíme si na kvalitu,“ řekl ředitel rodinného zábavního parku Filip Gregůrek.
U restaurace jsou také dva oddělené salonky, kde je možné uspořádat mimo jiné i rodinné oslavy nebo jiné uzavřené akce.
Díky výmalbě celého zábavního centra se lidé budou v Krokodýlkovi cítit jako v horkém Karibiku. Stěny centra totiž zdobí malby od Robina Šindlera, která návštěvníky zavedou mimo jiné i do podmořského světa. To ještě více zdůrazňuje také dřevěná maketa lodi, stojící mezi jezírkem s vodou a bazénkem s kuličkami. Na ni navazují další atrakce, například lanové centrum nebo osm metrů vysoká horolezecká stěna se třemi úvazy a umělá skála s jeskyní. V druhé části haly jsou klasické atrakce v podobě skládacích pětipatrových prolézacích klecí se skluzavkami a dalšími prvky. Uprostřed centra stojí
3,5 metru vysoký nafukovací krokodýl a skákací pudink. Na ploše zájemci o sport naleznou také fotbalovou arénu, trampolíny, dělovou arénu nebo motorkovou dráhu.
Provozovatelé mysleli také na nejmenší děti, pro které je zde menší prolézací klec se skluzavkou, prostor s kuličkami nebo kolotoč. Pro milovníky stolních her jsou na balkoně haly připraveny dřevěné hry – holandský billiard, stolní hokej, le passe-trappe (francouzská hra pro dva hráče, jejímž cílem
je nastřílet dřevěné žetony z vlastní plochy na soupeřovu plochu), pikardská hra d´gomme (cílem hry
je umístit žetony na pole s nejvyššími číselnými hodnotami). V Krokodýlkovi je také jedna z největších ploch tzv. pin artu, což je panel se 40 tisíci tyčinkami. Do tohoto panelu lze otisknout osobitá umělecká díla, za pomoci například dlaně, obličeje nebo jiné části těla.

Podrobné informace na www.krokodylek-olomouc.cz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny WOHNOUT, která představí speciální akustický program v DK Šumperk v pátek 7. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaký příbuzenský vztah pojí kytaristy skupiny Wohnout?

a) otec a syn
b) bratranci
c) bratři

Odpovědi posílejte do čtvrtku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku Vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny PRIESSNITZ, která představí své nové a zároveň poslední album Beztíže v DK Šumperk v pátek 24. března, vyhráli Dušan Indra ze Šumperka, Vladěna Daňková ze Šumperka, Jana Hýžďalová ze Starého Města, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Šinkovský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.