SPORT

Kolo pro život - Priessnitzova 60

14. září 2009, 00:00, téma KOLO PRO ŽIVOT, Luděk Felkl
Kolo pro život - Priessnitzova 60 Jeseník - V sobotu 5.9.2009 byl dějištěm již třináctého závodu patnáctidílného seriálu závodů horských kol závod "Priessnitzova 60" v Jeseníku
Na náročné a kopcovité trati dlouhé 61 kilometrů s převýšením více než 1400 metrů úspěšně bojoval v juniorské kategorii (M17) Jan Směšný z Vikýřovic, jezdící za zábřežský tým STUDIO 2001 X-POWER. V tomto závodě obsadil ve své kategorii v silné konkurenci třetí místo a v celkovém pořadí skončil na celkovém 48. místě(!) v čase 2:34,12 hod. Z dalších bikerů tohoto zábřežského týmu se umístila na prvním místě v kategorii "ženy 30-39 let" Barbora Radová (celkově na 67. místě) v čase 2:41,09 hod. Náročný závod v Jeseníku celkem dokončilo 500 závodníků z cca 620 startujících.
 

Seriál "Kola pro život" pokračuje dalším závodem 19.9.2009 v Jevišovce na jižní Moravě - rychlý rovinatý závod "Cyklobraní České spořitelny a Kooperativy" a závěr seriálu bude dne 26.9.2009 v Odrách ("Oderská mlýnice"). Držme palce našemu nadějnému bikerovi, který je v celkovém pořadí seriálu na prvním místě v kategorii (s náskokem cca 16,5 bodu před druhým v pořadí).
  


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).