KULTURA

Kapely Nebe a Mirai zatáhnou za jeden provaz

12. října 2016, 11:00, Ondřej Polák
Kapely Nebe a Mirai zatáhnou za jeden provaz Zábřeh - Sympatické objevy české hudební scény, kapely Nebe a Mirai, spojily své síly a vyjely na klubové turné, které nese příhodný název Za jeden provaz. Třetí zastávka jejich putování po českých sálech a klubových scénách se uskuteční v pátek 14. října v Zábřeze.

 Neba a Mirai mají mnoho společného. Obě kapely pocházejí z hudebně plodného podhoubí Moravskoslezského kraje. Nebe z Havířova, Mirai z Nového Jičína. „Obě kapely dělají kvalitní českou muziku, jejich tvorba se vyznačuje chytlavými melodiemi, silnými texty, energií a emocemi. Navíc se nebude jednat o klasický dvojkoncert, kapely se totiž budou na pódiu vzájemně prolínat a doplňovat,“ naznačil dramaturgický plán vystoupení produkční Vratislav Jarmar. „Fanoušci se rozhodně mohou těšit na hity jako Vteřina, Než se rozední, Cesta z města, ale i další singly, které jsou známé z rádiového éteru,“ dodal.
Sál kulturního domu se otevře v 19 hodin. Vstupné v předprodeji činí 160 korun, v den akce o třicet korun podraží.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 12.10.2016 11:20
Titulek: POZOR KONCERT BYL ZRUŠEN
Autor: Eva
59
Koncert kapel NEBE a MIRAI je z technických důvodů zrušen

Je nám to moc líto, ale páteční koncert kapel NEBE a MIRAI je z technických důvodů zrušen. Vstupné za zakoupené vstupenky v předprodeji vracejte na prodejních místech nejpozději do 31. 10...
Reagovat
Datum: 16.10.2016 21:04
Titulek: Re: POZOR KONCERT BYL ZRUŠEN
Autor: LH
102
102
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).