SPORT

Kanoistika je plná překvapení, tvrdí zasvěceně Martin Rašner

7. května 2014, 06:01, Petr Fišer
Kanoistika je plná překvapení, tvrdí zasvěceně Martin Rašner Šumperk - Česká kanoistika patří k nejlepším na celé planetě. Potvrdilo to nedávné juniorské mistrovství světa v Austrálii, kde veleúspěšná výprava ovládla pořadí národů ziskem pěti zlatých, čtyř stříbrných a jedné bronzové medaile.

 Šanci proniknout do tajů sto let starého vodáckého sportu dává i oddíl v Šumperku. I on hledá mladé nástupce našich kvalitních slalomářů. Každý, kdo touží zažít nevšední dobrodružství, může přijít v pondělí nebo ve středu před 17. hodinou do areálu loděnice u řeky Desné. „Před mostem na Nový Malín se vydáte pár set metrů po proudu směrem ke splavu. Věnovat se vám budou zkušení trenéři, veškeré vyzkoušení bude nezávazné,“ lákal na tradiční pondělní a středeční setkání klubový činovník Martin Rašner. „Kanoistika je sportovním odvětvím, ve kterém není o překvapení nouze. Každý trénink i závod je originální. Na své si přijde i to nejzarputilejší dítě, které u jiných kroužků vydrží stěží pár dní. Nevěříte? Zkuste si to na vlastní kůži! Stačí přijít do loděnice, mít náhradní oblečení a obuv a oslovit některého z přítomných trenérů. Ten se o vás postará, vše vám vysvětlí, připraví loď a potřebné vybavení a pak už jen můžete pootevřít vrátka do vodácké říše,“ ujišťoval Rašner.

VÍCE INFORMACÍ: telefonní kontakty: 602 420 931, 608 808 178, internet: kanoistika-su.8u.cz.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.