SPORT

Kanoistika je plná překvapení, tvrdí zasvěceně Martin Rašner

7. května 2014, 06:01, Petr Fišer
Kanoistika je plná překvapení, tvrdí zasvěceně Martin Rašner Šumperk - Česká kanoistika patří k nejlepším na celé planetě. Potvrdilo to nedávné juniorské mistrovství světa v Austrálii, kde veleúspěšná výprava ovládla pořadí národů ziskem pěti zlatých, čtyř stříbrných a jedné bronzové medaile.

 Šanci proniknout do tajů sto let starého vodáckého sportu dává i oddíl v Šumperku. I on hledá mladé nástupce našich kvalitních slalomářů. Každý, kdo touží zažít nevšední dobrodružství, může přijít v pondělí nebo ve středu před 17. hodinou do areálu loděnice u řeky Desné. „Před mostem na Nový Malín se vydáte pár set metrů po proudu směrem ke splavu. Věnovat se vám budou zkušení trenéři, veškeré vyzkoušení bude nezávazné,“ lákal na tradiční pondělní a středeční setkání klubový činovník Martin Rašner. „Kanoistika je sportovním odvětvím, ve kterém není o překvapení nouze. Každý trénink i závod je originální. Na své si přijde i to nejzarputilejší dítě, které u jiných kroužků vydrží stěží pár dní. Nevěříte? Zkuste si to na vlastní kůži! Stačí přijít do loděnice, mít náhradní oblečení a obuv a oslovit některého z přítomných trenérů. Ten se o vás postará, vše vám vysvětlí, připraví loď a potřebné vybavení a pak už jen můžete pootevřít vrátka do vodácké říše,“ ujišťoval Rašner.

VÍCE INFORMACÍ: telefonní kontakty: 602 420 931, 608 808 178, internet: kanoistika-su.8u.cz.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.