SPORT

Jarní škola karate MSKA

21. března 2012, 12:00, téma KARATE, rejdakce
Jarní škola karate MSKA Ve dnech 10. - 11.3. a 17. - 18.3.2012 se oddíl M.S.K.A karate Mohelnice účastnil testovního turnaje v Hanušovicích. Obsahem prvního víkendu bylo cvičení a zlepšování taktiky a techniky karate. Součástí semináře byla také testovní praxe na daný technický stupeň. Tyto dovednosti si následně mohli ověřit na druhém víkendu v turnaji ligy MSKA karate.

Všechny tyto zkušenosti nám demonstroval a vysvětloval mistr Miroslav Zezulka 5. Dan (koordinátor pro Českou republiku v MSKA karate) a mistr Pavel Sokol 3. Dan.

Z mohelnického oddílu karate obsadil Zdeněk Bombera 3. místo v bojích muži oranžoví a 1. místo ve formě Secundě. František Petřík obsadil 2. místo ve formě Primě. Naši bojovníci splnili také testovní praxi a získali tak vyšší pasy. Adam Kruš, Lukáš Měchura a Matěj Zigal obdrželi 9. Kyu (2. žlutý pás). František Petřík obdržel 8. Kyu (1. oranžový pás) a Zdeněk Bombera obdržel 6. Kyu (1. zelený pás).Z leva horní řada : mistr Miroslav Zezulka 5. Dan, Zdeněk Bombera, Lukáš Měchura, Adam Kruš, Ladislav Daříček, mistr Pavel Sokol 3. Dan
Dolní řada : František Petřik, Matěj Zigal, Tomáš Rossipal


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.