ZPRAVODAJSTVÍ

Jak někdo může ukrást autobus? Snadno

13. prosince 2016, 10:00, Jaroslav Kropáč
Nový Malín - Kdekdo chtěl být v dětství pilotem, popelářem nebo řidičem autobusu. Touha po posledně jmenovaném povolání neopustila neznámého muže ani v dospělosti, a dokonce kvůli tomu vstoupil na šikmou plochu. Ve středu 7. prosince ukradl autobus v Novém Malíně a vyrazil na krátkou projížďku do Libiny.

 „Ve vozidle zůstaly klíčky v zapalování, čehož pachatel využil. Poté, co s autobusem dojel do Libiny, vydal se na cestu zpět do Nového Malína,“ uvedla mluvčí policie Ivana Paroulková. Návrat do místa startu ale už tak hladce neprobíhal. Zhruba v polovině cesty zloděj s autobusem havaroval, poškozený stroj ale „dotáhl“ až do Nového Malína, kde ho zaparkoval a vzal nohy na ramena. Totožnost pachatele policie dosud nezjistila. „Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro trestný čin neoprávněné užívání cizí věci,“ dodala Paroulková.

Další odjel s bagrem


Krádež autobusu není jediným neobvyklým případem, který v těchto dnech policie na Šumpersku řeší. Vyšetřovatelé pracují také na případu odcizení bagru, k němuž došlo v noci 5. prosince v Krchlebech. Krádeží stroje značky Caterpillar vznikla stavební firmě škoda za zhruba jeden a půl miliónu korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.12.2016 15:52
Titulek: neznámého muže?
Autor: Nanosekunda ®
58
146
jak víte? že to nebyla ženská
Reagovat