ZPRAVODAJSTVÍ

Jak někdo může ukrást autobus? Snadno

13. prosince 2016, 10:00, Jaroslav Kropáč
Nový Malín - Kdekdo chtěl být v dětství pilotem, popelářem nebo řidičem autobusu. Touha po posledně jmenovaném povolání neopustila neznámého muže ani v dospělosti, a dokonce kvůli tomu vstoupil na šikmou plochu. Ve středu 7. prosince ukradl autobus v Novém Malíně a vyrazil na krátkou projížďku do Libiny.

 „Ve vozidle zůstaly klíčky v zapalování, čehož pachatel využil. Poté, co s autobusem dojel do Libiny, vydal se na cestu zpět do Nového Malína,“ uvedla mluvčí policie Ivana Paroulková. Návrat do místa startu ale už tak hladce neprobíhal. Zhruba v polovině cesty zloděj s autobusem havaroval, poškozený stroj ale „dotáhl“ až do Nového Malína, kde ho zaparkoval a vzal nohy na ramena. Totožnost pachatele policie dosud nezjistila. „Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro trestný čin neoprávněné užívání cizí věci,“ dodala Paroulková.

Další odjel s bagrem


Krádež autobusu není jediným neobvyklým případem, který v těchto dnech policie na Šumpersku řeší. Vyšetřovatelé pracují také na případu odcizení bagru, k němuž došlo v noci 5. prosince v Krchlebech. Krádeží stroje značky Caterpillar vznikla stavební firmě škoda za zhruba jeden a půl miliónu korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.12.2016 15:52
Titulek: neznámého muže?
Autor: Nanosekunda ®
27
jak víte? že to nebyla ženská
Reagovat

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.