KULTURA

Invaze nabídne show kapely Rammstein

23. srpna 2017, 12:00, Ondřej Polák
Invaze nabídne show kapely Rammstein Šumperk - Poslední srpnový pátek se do Pavlínina dvora v Šumperku vrátí oblíbená přehlídka revivalových kapel. Tentokrát si hudební fanoušci zařádí u písní kapel Green Day, Rammstein a Team.

 „Vystoupení formace Green Day revival bude zajímavým srovnáním mezi českým revivalem a americkým originálem, který letos v lednu odehrál téměř tříhodinový koncert v beznadějně vyprodané hale v pražských Holešovicích. Můžete se tak těšit na známé pecky American Idiot, Basket Case nebo Minority,“ uvedla produkční DK Šumperk Michaela Horáková.
Kromě amerických punkerů pozvali pořadatelé skupinu Rammstein Tribute show, se kterou si posluchači připomenou největší hity této německé rockové legendy. Mimochodem, také Rammstein letos hráli v České republice.
„Český revival tvoří profesionální muzikanti, kteří všechny přítomné dostanou do varu pekelnou show a písněmi Du Hast, Amerika a Rosenrot,“ doplnila Horáková.

Hodina a půl s Teamem

Závěr programu bude patřit hitům slovenské kapely Team, která letní hudební mejdan zakončí hodinu a půl dlouhým koncertem. „Během vystoupení zazní hitovky Reklama na ticho, Lietam v tom tiež nebo Mám na teba chuť. Revival invaze má pravidelnou přízeň publika a atmosféra je vždy fantastická. Jistě k tomu přispívá kvalitní zvuková a světelná aparatura, která dává koncertům kvalitu i efekt,“ zve na akci ředitel pořádajícího Domu kultury Vladimír Rybička.
Přehlídka se uskuteční pod širým nebem v pátek 25. srpna od sedmi hodin večer na Pavlínině dvoře v centru Šumperka. Vstupné je 200 korun v předprodeji, v den akce lístek podraží o padesátikorunu.


Program Revival invaze


19:00 Otevření areálu
19.30 GREEN DAY
21.00 RAMMSTEIN
23.00 TEAM
 

Foto: Ondřej Polák

Takto se bavili hudební fanoušci před pěti lety, když na Revival invazi vystoupila kapela Rammstein revival. Letos na festivalu zahraje znovu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 23.8.2017 12:53
Titulek: Obecenstvo uvede do mírného varu
Autor: Paradaj
33
nejprve předskokan Šlágrparta. Teprve pak propukne akusticko-optický masakr na rozpohybování brzlíku.
Reagovat