KULTURA

Invaze nabídne show kapely Rammstein

23. srpna 2017, 12:00, Ondřej Polák
Invaze nabídne show kapely Rammstein Šumperk - Poslední srpnový pátek se do Pavlínina dvora v Šumperku vrátí oblíbená přehlídka revivalových kapel. Tentokrát si hudební fanoušci zařádí u písní kapel Green Day, Rammstein a Team.

 „Vystoupení formace Green Day revival bude zajímavým srovnáním mezi českým revivalem a americkým originálem, který letos v lednu odehrál téměř tříhodinový koncert v beznadějně vyprodané hale v pražských Holešovicích. Můžete se tak těšit na známé pecky American Idiot, Basket Case nebo Minority,“ uvedla produkční DK Šumperk Michaela Horáková.
Kromě amerických punkerů pozvali pořadatelé skupinu Rammstein Tribute show, se kterou si posluchači připomenou největší hity této německé rockové legendy. Mimochodem, také Rammstein letos hráli v České republice.
„Český revival tvoří profesionální muzikanti, kteří všechny přítomné dostanou do varu pekelnou show a písněmi Du Hast, Amerika a Rosenrot,“ doplnila Horáková.

Hodina a půl s Teamem

Závěr programu bude patřit hitům slovenské kapely Team, která letní hudební mejdan zakončí hodinu a půl dlouhým koncertem. „Během vystoupení zazní hitovky Reklama na ticho, Lietam v tom tiež nebo Mám na teba chuť. Revival invaze má pravidelnou přízeň publika a atmosféra je vždy fantastická. Jistě k tomu přispívá kvalitní zvuková a světelná aparatura, která dává koncertům kvalitu i efekt,“ zve na akci ředitel pořádajícího Domu kultury Vladimír Rybička.
Přehlídka se uskuteční pod širým nebem v pátek 25. srpna od sedmi hodin večer na Pavlínině dvoře v centru Šumperka. Vstupné je 200 korun v předprodeji, v den akce lístek podraží o padesátikorunu.


Program Revival invaze


19:00 Otevření areálu
19.30 GREEN DAY
21.00 RAMMSTEIN
23.00 TEAM
 

Foto: Ondřej Polák

Takto se bavili hudební fanoušci před pěti lety, když na Revival invazi vystoupila kapela Rammstein revival. Letos na festivalu zahraje znovu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 23.8.2017 12:53
Titulek: Obecenstvo uvede do mírného varu
Autor: Paradaj
10
nejprve předskokan Šlágrparta. Teprve pak propukne akusticko-optický masakr na rozpohybování brzlíku.
Reagovat

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).