ZPRÁVY

Žena chtěla zabít sebe i bývalého partnera uspávací látkou

13. května 2013, 18:39, téma Z POLICEJNÍ LINKY, ar
Okres – Vskutku raritní případ vyšetřuje šumperská policie. Kriminalisté se zajímají o ženu, která místo léku aplikovala sobě a svému partnerovi nebezpečnou chemikálii s tím, že do hodiny oba zemřou.
„K události došlo kolem sobotního poledne. Podezřelá nejprve injekci vydávala za očkování proti tetanu,“ uvedl mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. Vyděšený muž po slovech o brzké smrti okamžitě zavolal záchranku, která oba převezla do šumperské nemocnice. Lékaři naštěstí otravu jedem vyloučili, podařilo se jim navíc identifikovat sérum. „Jednalo se o uspávací látku, po které ochabuje svalstvo v těle, včetně dýchacích svalů. Hospitalizovaný muž naštěstí obdržel nedostatečné množství, což mu v podstatě zachránilo život,“ uvedla mluvčí nemocnice Hana Szotkowská.

Vyšetřovatelé ženu podezřívají z trestného činu nebezpečné vyhrožování a z pokusu ublížení na zdraví. Motivem zřejmě byly vzájemné rozepře dnes už bývalých partnerů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 17.5.2013 20:31
Titulek: učit se ,učit se , učit se...
Autor: xawer
111
101
Předpokládám , že pachatelkou byla nedostatečně erudovaná anestezioložka.Dop.příště zopakovat základy farmakologie.
Reagovat

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).