ZPRÁVY

Žena chtěla zabít sebe i bývalého partnera uspávací látkou

13. května 2013, 18:39, téma Z POLICEJNÍ LINKY, ar
Okres – Vskutku raritní případ vyšetřuje šumperská policie. Kriminalisté se zajímají o ženu, která místo léku aplikovala sobě a svému partnerovi nebezpečnou chemikálii s tím, že do hodiny oba zemřou.
„K události došlo kolem sobotního poledne. Podezřelá nejprve injekci vydávala za očkování proti tetanu,“ uvedl mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. Vyděšený muž po slovech o brzké smrti okamžitě zavolal záchranku, která oba převezla do šumperské nemocnice. Lékaři naštěstí otravu jedem vyloučili, podařilo se jim navíc identifikovat sérum. „Jednalo se o uspávací látku, po které ochabuje svalstvo v těle, včetně dýchacích svalů. Hospitalizovaný muž naštěstí obdržel nedostatečné množství, což mu v podstatě zachránilo život,“ uvedla mluvčí nemocnice Hana Szotkowská.

Vyšetřovatelé ženu podezřívají z trestného činu nebezpečné vyhrožování a z pokusu ublížení na zdraví. Motivem zřejmě byly vzájemné rozepře dnes už bývalých partnerů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 17.5.2013 20:31
Titulek: učit se ,učit se , učit se...
Autor: xawer
128
101
Předpokládám , že pachatelkou byla nedostatečně erudovaná anestezioložka.Dop.příště zopakovat základy farmakologie.
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).