SPORT

Hurá na kole do Zborova

23. června 2008, 08:19, rejdakce
Hurá na kole do Zborova Zborov - Cykloklub Rampušák připravil na začátek letních prázdnin pro všechny příznivce cyklistiky a horských kol tradiční MTB časovku, která se uskuteční v neděli 29. června v areálu letního koupaliště ve Zborově (silnice směr Klášterec – Štíty).

Součástí závodů bude již tradičně vložený závod dětí na zkrácených tratích v areálu letního koupaliště. V hlavním závodě pak na závodníky čekají tři 5-ti kilometrové okruhy v okolí Zborova. Prezentace k závodu proběhne v neděli 29. června od 8:00 – 9:30 pro dětský závod a od 11:00 – 12:45 pro hlavní závod. Start je pak pro dětské kategorie naplánován od 9:45, hlavní závod bude odstartován intervalově po „1“ minutě ve 13 hodin. Pro první tři závodníky v každé kategorii jsou připraveny hodnotné ceny.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.