SPORT

Hurá na kole do Zborova

23. června 2008, 08:19, rejdakce
Hurá na kole do Zborova Zborov - Cykloklub Rampušák připravil na začátek letních prázdnin pro všechny příznivce cyklistiky a horských kol tradiční MTB časovku, která se uskuteční v neděli 29. června v areálu letního koupaliště ve Zborově (silnice směr Klášterec – Štíty).

Součástí závodů bude již tradičně vložený závod dětí na zkrácených tratích v areálu letního koupaliště. V hlavním závodě pak na závodníky čekají tři 5-ti kilometrové okruhy v okolí Zborova. Prezentace k závodu proběhne v neděli 29. června od 8:00 – 9:30 pro dětský závod a od 11:00 – 12:45 pro hlavní závod. Start je pak pro dětské kategorie naplánován od 9:45, hlavní závod bude odstartován intervalově po „1“ minutě ve 13 hodin. Pro první tři závodníky v každé kategorii jsou připraveny hodnotné ceny.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).