SPORT

Futsalová liga Šumperka je v polovině

16. ledna 2012, 17:32, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Bleskovým tempem hlavně díky několika dvoukolům se šumperská futsalová liga dostala do své poloviny.
 V neděli se pokračovalo devátým kolem. Jako první se proti sobě postavily týmy Bohutínu a Velkých Losin. Losiny položily základy pro svoje vítězství již v prvním poločase který vyhrály 3:0. V druhé části již výsledek kontrolovaly a nakonec zaslouženě triumfovaly 4:1.

Lázně Velké Losiny - Bohutín  4:1


Loučná se následně střetla s vysokoškoláky z VŠB. Vyrovnaná první půle však spíše vyprovokovala hráče Loučné ke kvalitnějšímu výkonu jenž nakonec přinesl vítězství v poměru 7:4.

Loučná - VŠB-TU Šumperk  7:4


Oransjes Bratrušov se držel proti Sobotínu rovněž jen v první půli. Poté zaúřadoval Gargulák a strhl vítězství na stranu Senioru. Konečný stav byl 6:3.

Senior Sobotín - Oranjes Bratrušov  6:3


A do třetice vyrovnaný první poločas, když Hoka vyhrávala nad statečně vzdorujícím Kamionem Rapotín jen 3:2. Díky čtyřem trefám Hecla a hattricku Opravila však nakonec slavila jasnou výhru 10:4.

Hoka Šumperk - Kamion Rapotín  10:4


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).