SPORT

Dvojzávod nad Zlatými Horami

4. května 2011, 15:18, téma ORIENTAČNÍ BĚH, rejdakce
Dvojzávod nad Zlatými Horami Zlaté hory - Orientační běžci z celé hanácké oblasti se v sobotu 30. dubna sjeli na Memoriál Věry Tišnovské do poutního místa Panny Marie Pomocné.
Na vítěze jednotlivců i štafet čekala tentokrát sladká odměna.


Dominika Smrčková si svůj koláč za 1. místo zasloužila
 
Z Klubu vytrvalostních sportů  si vybojovaly svůj koláč za 1. místo Aneta Vozdová D18 a Dominika Smrčková D14. Druhé místo získala Anežka Pukyšová D12, Martin Šafář H10 a Jaromír Komárek H55. Třetí místo pak čekalo na Hanu Janů D18.


Anežka Pukyšová skončila na krásném druhém místě za Romanou Zatloukalovou ze Severky Šumperk
 

Ve štafetách D18 vyhrála štafeta KSU - Aneta Vozdová, Dominika Smrčková a Hana Janů, kde závodnice zaběhly nejlepší časy  na všech úsecích. V kategorii H140 získala štafeta KSU - Jaromír Komárek, Pavel Paloncý a Zdeněk Janů st. - třetí místo. 

Druhé místo získal i Martin Šafář.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).