SPORT

Dvojzávod nad Zlatými Horami

4. května 2011, 15:18, téma ORIENTAČNÍ BĚH, rejdakce
Dvojzávod nad Zlatými Horami Zlaté hory - Orientační běžci z celé hanácké oblasti se v sobotu 30. dubna sjeli na Memoriál Věry Tišnovské do poutního místa Panny Marie Pomocné.
Na vítěze jednotlivců i štafet čekala tentokrát sladká odměna.


Dominika Smrčková si svůj koláč za 1. místo zasloužila
 
Z Klubu vytrvalostních sportů  si vybojovaly svůj koláč za 1. místo Aneta Vozdová D18 a Dominika Smrčková D14. Druhé místo získala Anežka Pukyšová D12, Martin Šafář H10 a Jaromír Komárek H55. Třetí místo pak čekalo na Hanu Janů D18.


Anežka Pukyšová skončila na krásném druhém místě za Romanou Zatloukalovou ze Severky Šumperk
 

Ve štafetách D18 vyhrála štafeta KSU - Aneta Vozdová, Dominika Smrčková a Hana Janů, kde závodnice zaběhly nejlepší časy  na všech úsecích. V kategorii H140 získala štafeta KSU - Jaromír Komárek, Pavel Paloncý a Zdeněk Janů st. - třetí místo. 

Druhé místo získal i Martin Šafář.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.