KULTURA

Duo Jamaha vrací chuť do života

2. března 2016, 13:00, Ondřej Polák
Duo Jamaha vrací chuť do života Šumperk, Zábřeh - Dlouho očekávané vystoupení Dua Jamaha nabídne zábřežský kulturní dům v sobotu 5. března od 15 hodin a ve stejný čas o den později také Dům kultury Šumperk.

 Slovenská rodinná dvojice spolu vystupuje již přes deset let, ale popularitu si získala především díky účinkování v televizi Šlágr.
Duo Jamaha sice nepatří mezi geniální hudebníky nebo brilantní textaře, ale jejich muzika lidem evidentně přináší radost. „Fanoušci říkají, že jim vracíme chuť do života. Je to jistě také tím, že my děláme hudbu od srdce a na nic si nehrajeme,“ říká mladší z muzikantské dvojice Marián.
Spolu se svým otcem Alfonzem návštěvníky šumperského a zábřežského koncertu potěší zejména českými a slovenskými lidovkami, ale zahrají i oblíbené zahraniční hity a moderní remixy.

Zájem je velký

„Repertoár této skupiny potěší všechny milovníky melodických písniček a dobré zábavy,“ zvou na taneční odpoledne pořadatelé a dodávají, že zájemci o vstupenky na Duo Jamaha by již neměli váhat. V nabídce jsou totiž poslední volná místa.
V Šumperku stojí lístek s místenkou 170 korun, v Zábřeze přijde vstupenka s místem v sále na 190 korun.


Foto: archiv

Marián a Alfonz Kotvanovci potěší návštěvníky taneční zábavy zejména českými a slovenskými lidovkami.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 4.3.2016 00:57
Titulek: Ze je to vtip, ze jo?
Autor: Duo Jamaha z vas dela e-e
69
Reknete mi nekdo, ze je to cele jen jedna velka sranda. To snad nemuze nikdo myslet vazne ne?
Reagovat
Datum: 4.3.2016 07:59
Titulek: Re: Ze je to vtip, ze jo?
Autor: aNONYM
51
Je to sranda, ale plebs jim to žere, takže to zároveň slušně vydělává - kup si samohrajky, ukradni pár písniček a jsi hvězda lidu :)
Reagovat
Datum: 4.3.2016 16:02
Titulek: Re: Ze je to vtip, ze jo?
Autor: Smyl Flek z Nohavic
119
114
A co na to OSA?
Reagovat
Datum: 5.3.2016 11:34
Titulek: PUNK'S NOT DEAD, vy volové !!!
Autor: RSDr. Rostislav Švehla
81
112
Gott, David, Moravanka !

Vážení voliči, vážené voličky !
Tenhlecten rock, punk atd., tihlecti všichni vlasatci nebo naopak vyholenci – to je všechno nástroj buržoasie. Je to nástroj zuřivých obhájců kapitalismu a demokracie, kteří chtějí ohlupovat lid, kteří chtějí odvést dělnickou třídu od třídního boje. :-((
My v naší vlasti jsme celé tohle spiknutí proti socialismu a míru včas odhalili : http://www.punk.cz/index.asp?menu=3&record=8736.
A vší náš lid rychle pochopil, jaké nebezpečí naší vlasti hrozí, vší náš lid požádal Stranické a státní orgány o důrazný zásah proti škůdcům a zrádcům.
My jsme lidu vyhověli, protisocialistické a protistátní skupiny a kapely jsme zrušili. A lid měl opět klid na práci, klid na budování jistot a prosperity. Po celé naší vlasti zněly radostné písně Karla Gotta, Michala Davida, Moravanky a mnoha jiných pokrokových umělců. Ano, byla to krásná doba ! Nedivím se, že ji vší náš lid chce zpět. Po vítězných volbách opět přání lidu splníme. Opět budou znít písně našich předních umělců, opět budeme budovat opravdovou socialistickou svobodu, spravedlnost a solidaritu.
A tančit, tančit se bude všude !
https://www.youtube.com/watch?v=LxCrajsPwSE&feature=player_embedded#

Nebudeme podporovat bulvár, nebudeme podporovat bigbít !(V. Jandák, 2009)
My jsme ten správnej tým ! ***
https://www.youtube.com/watch?v=8iGwHnG3l4Q
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 krát 2 vstupenky na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele s vycházející skandinávskou hvězdou jazzového vokálu, zpěvačkou Live Foyn Friis. Jedinečný hudební recitál se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na koncert.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází jazzová zpěvačka a skladatelka Live Foyn Friis?

A) z Finska
B) z Norska
C) z Dánska

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů HOROVÁNÍ, které se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Domě kultury Šumperk, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Martin Nedbal ze Šumperka, Lenka Kubíčková z Mohelnice, Zdenka Vojtková z Bludova a Lenka Skoumalová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.