SPORT

Draci vyhráli i v Berouně

17. března 2012, 20:00, téma HOKEJ, Michal Šíma
Beroun - Šumperští hokejisté vyhráli i druhý zápas ve dvou dnech. Už s jistotou záchrany si vyšlápli na Beroun, jenž putuje do baráže.
 V brance dostal místo Štůraly šanci Boška a i sestavu v poli trenér Kučera promíchal, aby dostali šanci jindy ne tolik vytěžovaní hráči.
I tak však Draci vstoupili do utkání aktivněji a měli několik šancí, leč Kareš žádný puk za svá záda nepustil. Až v 19. minutě otevřel skóre domácí útočník Stromko. Vyrovnáno však bylo již do přestávky. Michal Žálčík, mladší bratr šumperského odchovance Lukáše hajícího barvy Sparty, ale i Berouna, se v jednom ze svých prvních startů v seniorech zapsal mezi střelce a srovnal na 1:1.
Domácí však hned po příchodu ze šaten znovu odskočili. Vlček ještě před Boškou selhal, ale Besser o chvíli později se již nemýlil - 2:1. Skvělou desetiminutovku Medvědů ještě vylepšili svými góly Doležal a Hašek. Za stavu 4:1 vypadalo vše jasně. Šumperští hráči však v sobě našli motivaci o výsledek ještě zabojovat a odměnou jim byl nečekaný obrat. 
Ve 35. minutě napřáhl Haas a tvrdou střelou snížil. Tentýž hráč v úvodu třetí části zužitkoval přesilovou hru a výrazně tak zdramatizoval celý zápas. V 51. minutě navíc Vrdlovec vyrovnal a o minutu později ještě Velecký přidal vedoucí branku Draků. Hosté poprvé vedli a hubený náskok udrželi až do konce.
Šumperk tak porazil Beroun 5:4. Poslední utkání celé sezony odehrají Draci ve středu doma proti Litoměřicím.

HC Berounští Medvědi - Salith Šumperk  4:5


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 17.3.2012 21:49
Titulek: Otík Rákosník
Autor: makarov
26
111
Draci přijeli do Berouna a kouč Kučera řekl jen "Beroun."
K jídlu chtěl rohlík... hokejisté museli vyhrát.
Reagovat
Datum: 18.3.2012 10:41
Titulek: Re: Otík Rákosník
Autor: Běs
177
125
Jak tak koukám na nadpis, řekl spíš „Beorun“.
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na cestopisný pořad WELZLOVI NÁSLEDOVNÍCI NA 5 SVĚTADÍLECH, který se uskuteční 10. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na akci zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak zní cestovatelské heslo J. E. Welzla?

A) Prondu, prondu - neprondu, neprondu
B) Když nemůžeš, tak přidej
C) Když to nende tudy, punde to jinudy

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk, vyhráli Vlasta Španihelová z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Divadla Šumperk.