Draci vyhráli i v Berouně

17. března 2012, 20:00, téma HOKEJ, Michal Šíma
Beroun - Šumperští hokejisté vyhráli i druhý zápas ve dvou dnech. Už s jistotou záchrany si vyšlápli na Beroun, jenž putuje do baráže.
 V brance dostal místo Štůraly šanci Boška a i sestavu v poli trenér Kučera promíchal, aby dostali šanci jindy ne tolik vytěžovaní hráči.
I tak však Draci vstoupili do utkání aktivněji a měli několik šancí, leč Kareš žádný puk za svá záda nepustil. Až v 19. minutě otevřel skóre domácí útočník Stromko. Vyrovnáno však bylo již do přestávky. Michal Žálčík, mladší bratr šumperského odchovance Lukáše hajícího barvy Sparty, ale i Berouna, se v jednom ze svých prvních startů v seniorech zapsal mezi střelce a srovnal na 1:1.
Domácí však hned po příchodu ze šaten znovu odskočili. Vlček ještě před Boškou selhal, ale Besser o chvíli později se již nemýlil - 2:1. Skvělou desetiminutovku Medvědů ještě vylepšili svými góly Doležal a Hašek. Za stavu 4:1 vypadalo vše jasně. Šumperští hráči však v sobě našli motivaci o výsledek ještě zabojovat a odměnou jim byl nečekaný obrat.
Ve 35. minutě napřáhl Haas a tvrdou střelou snížil. Tentýž hráč v úvodu třetí části zužitkoval přesilovou hru a výrazně tak zdramatizoval celý zápas. V 51. minutě navíc Vrdlovec vyrovnal a o minutu později ještě Velecký přidal vedoucí branku Draků. Hosté poprvé vedli a hubený náskok udrželi až do konce.
Šumperk tak porazil Beroun 5:4. Poslední utkání celé sezony odehrají Draci ve středu doma proti Litoměřicím.

HC Berounští Medvědi - Salith Šumperk  4:5

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 17.3.2012 21:49
Titulek: Otík Rákosník
Autor: makarov
26
111
Draci přijeli do Berouna a kouč Kučera řekl jen "Beroun."
K jídlu chtěl rohlík... hokejisté museli vyhrát.
Reagovat
Datum: 18.3.2012 10:41
Titulek: Re: Otík Rákosník
Autor: Běs
147
Jak tak koukám na nadpis, řekl spíš „Beorun“.
Reagovat

NA FLÁM FEST ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.