SPORT

Draci vstoupili do trutnovského turnaje remízou

27. srpna 2011, 15:09, téma HOKEJ, Michal Šíma
Trutnov - Hned na úvod BAK cupu v Trutnově se postavil šumperským hokejistům velice silný protivník.
Hradec Králové patří rozhodně k nadprůměrným prvoligovým mužstvům a také v tomto přípravném turnaji, kde kromě Draků budou hrát i domácí Trutnov a polské Tychy, patří k favoritům.
Svěřenci Radka Kučery však vstoupili do utkání nebojácně, a ačkoli oba týmy měly v první části několik velice slibných příležitostí, svítilo na ukazateli stavu skóre 0:0.
Štůrala v brance Šumperka, stejně jako Čech v té hradecké se překonávali a předváděná hra obou celků rozhodně neodpovídala bezbrankovému stavu, s nímž nepohnul ani Tvrdík, který nepřekonal skvělého Štůralu z trestného střílení. Ten protrhl až krátce před polovinou utkání hradecký oránce Vágner, jenž zachytil špatné vyhození Draků a nemastnou neslanou střelou prostřelil změť těl před Štůralou a mezi betony skóroval. 
Jelikož se Drakům do konce druhé části vyrovnat nepodařilo a Hradec svůj náskok nezvýšil, měli šumperští hokejisté podporováni desítkou oddaných fandů celou třetí část na srovnání kroku. To se povedlo ve 47. minutě, kdy kapitán Aleš Holík našel napříč útočným pásmem volného Matějku, jenž propasíroval kotouč za záda Jakuba Čecha a vyrovnal tak na konečných 1:1.
V dalším průběhu turnaje se Draci v sobotu utkají s domácím Trutnovem a v neděli proti polskému týmu GKS Tychy.

Salith Šumperk - HC VCES Hradec Králové  1:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).