SPORT

Draci vstoupili do trutnovského turnaje remízou

27. srpna 2011, 15:09, téma HOKEJ, Michal Šíma
Trutnov - Hned na úvod BAK cupu v Trutnově se postavil šumperským hokejistům velice silný protivník.
Hradec Králové patří rozhodně k nadprůměrným prvoligovým mužstvům a také v tomto přípravném turnaji, kde kromě Draků budou hrát i domácí Trutnov a polské Tychy, patří k favoritům.
Svěřenci Radka Kučery však vstoupili do utkání nebojácně, a ačkoli oba týmy měly v první části několik velice slibných příležitostí, svítilo na ukazateli stavu skóre 0:0.
Štůrala v brance Šumperka, stejně jako Čech v té hradecké se překonávali a předváděná hra obou celků rozhodně neodpovídala bezbrankovému stavu, s nímž nepohnul ani Tvrdík, který nepřekonal skvělého Štůralu z trestného střílení. Ten protrhl až krátce před polovinou utkání hradecký oránce Vágner, jenž zachytil špatné vyhození Draků a nemastnou neslanou střelou prostřelil změť těl před Štůralou a mezi betony skóroval. 
Jelikož se Drakům do konce druhé části vyrovnat nepodařilo a Hradec svůj náskok nezvýšil, měli šumperští hokejisté podporováni desítkou oddaných fandů celou třetí část na srovnání kroku. To se povedlo ve 47. minutě, kdy kapitán Aleš Holík našel napříč útočným pásmem volného Matějku, jenž propasíroval kotouč za záda Jakuba Čecha a vyrovnal tak na konečných 1:1.
V dalším průběhu turnaje se Draci v sobotu utkají s domácím Trutnovem a v neděli proti polskému týmu GKS Tychy.

Salith Šumperk - HC VCES Hradec Králové  1:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.