SPORT

Draci přestříleli Přerov

9. února 2011, 20:35, téma HOKEJ, Michal Šíma
Přerov - Šumperští hokejisté v málokdy vídané přestřelce vyhráli v Přerově a před play-off jsou v dobré náladě.
 Oba týmy ve středu jakoby pocítily potřebu si zahrát otevřený hokej bez zábran, jelikož před tuhými a taktikou svázanými boji se jednalo o ideální příležitost. Tabulka se změnit již nemůže, a tak byl přerovský zimní stadion svědkem skvělého ofenzivního představení obou krajských rivalů.
Domácí Zubři dokonce posadili jedničku Tihláře na střídačku a jeho náhradník Okáč se po dlouhé době ukázal mezi třemi tyčemi. Jako první jej překonal v oslabení Hulva již ve 2. minutě a jakoby naznačil, co se bude dít. 
Po první třetině byl stav 2:2, avšak ve druhé části se s góly skutečně roztrhl pytel. Draci skórovali ve všech situacích kromě tří bruslařů na každé straně. Hulva dokonce ujel ve vlastním dvojnásobném oslabení a překonal Okáče. Sudí Škach vesele vylučoval a přesilovky trestaly oba celky, Draci však hrozili i v oslabení. 
5:8 po druhé části mluví za vše. V zápase se také dvakrát prosadil Michal Velecký a věřme, že si střeleckou formu přenese i do play-off, jelikož zvláště v domácích zápasech se do šancí dostával, ale do černého se trefil až nyní po delším čase. 
Draci nakonec zvítězili v hodně divokém utkání 9:7. V sobotu přijede do Šumperka Nový Jičín, a to bude poslední zápas před vyřazovacími boji. Ty začnou v úterý a do podhůří Jeseníků se dostaví Slezan Opava.

HC Zubr Přerov - Salith Šumperk  7:9


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.