SPORT

Draci přestříleli Přerov

9. února 2011, 20:35, téma HOKEJ, Michal Šíma
Přerov - Šumperští hokejisté v málokdy vídané přestřelce vyhráli v Přerově a před play-off jsou v dobré náladě.
 Oba týmy ve středu jakoby pocítily potřebu si zahrát otevřený hokej bez zábran, jelikož před tuhými a taktikou svázanými boji se jednalo o ideální příležitost. Tabulka se změnit již nemůže, a tak byl přerovský zimní stadion svědkem skvělého ofenzivního představení obou krajských rivalů.
Domácí Zubři dokonce posadili jedničku Tihláře na střídačku a jeho náhradník Okáč se po dlouhé době ukázal mezi třemi tyčemi. Jako první jej překonal v oslabení Hulva již ve 2. minutě a jakoby naznačil, co se bude dít. 
Po první třetině byl stav 2:2, avšak ve druhé části se s góly skutečně roztrhl pytel. Draci skórovali ve všech situacích kromě tří bruslařů na každé straně. Hulva dokonce ujel ve vlastním dvojnásobném oslabení a překonal Okáče. Sudí Škach vesele vylučoval a přesilovky trestaly oba celky, Draci však hrozili i v oslabení. 
5:8 po druhé části mluví za vše. V zápase se také dvakrát prosadil Michal Velecký a věřme, že si střeleckou formu přenese i do play-off, jelikož zvláště v domácích zápasech se do šancí dostával, ale do černého se trefil až nyní po delším čase. 
Draci nakonec zvítězili v hodně divokém utkání 9:7. V sobotu přijede do Šumperka Nový Jičín, a to bude poslední zápas před vyřazovacími boji. Ty začnou v úterý a do podhůří Jeseníků se dostaví Slezan Opava.

HC Zubr Přerov - Salith Šumperk  7:9


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.