SPORT

Draci opět padli a znovu doma

12. října 2011, 20:47, téma HOKEJ, Michal Šíma
Šumperk - Kouzlo dračí sluje je zřejmě definitivně odčarováno. Po Písku zde zvítězily i Benátky, Draci však brali bod.
Šumperští hokejisté se zřejmě nachází v mírné krizi. Čtvrtá porážka celkem v řadě nedává tušit nic dobrého, zvláště když Draci byli v utkání s Benátkami lepším celkem.
Oba týmy ve středu překvapily fanoušky obsazením brankářského postu. Za hosty zůstala obvyklá jednička Stejskal jen na lavičce a jeho místo zaujal Blažíček. Šumperk se naopak při zranění Štůraly vytasil s posilou z Vítkovic Filipem Šindelářem, jenž přišel vypomoci v rámci střídavých startů.
Čisté konto v dračím dresu však Šindelář neudržel dlouho. Již ve 4. minutě totiž Král ideálně našel Jonáka a ten otevřel skóre - 0:1. Draci odpověděli velkým tlakem, ale Velecký ani Hulva v samostatných únicích neuspěli a stejně se vedlo v dalších šancích i Mičulkovi, Sedlíkovi nebo Pláškovi. Drakům se prostě v koncovce nedaří.
Střelecké trápení prolomil až ve 33. minutě Daniel Vrdlovec, jenž dorazil Drtilovu střelu v přesilovce a bylo vyrovnáno. Domácí se mohli dostat do vedení, ale Blažíček a štěstěna byli výrazně proti, a tak se ani jedna z moha dalších šancí neujala.
Ve třetí třetině se hra vyrovnala, o vedoucí gól se strhla velká bitva, ze které bohužel vyšli vítězně hosté, když se trefil Král po spolupráci se Skalickým. Draci se však ani zdaleka nevzdali a zcela zaslouženě se dočkali vyrovnání. V 57. minutě se opakovanou střelou prosadil kanonýr Velecký, přičemž poté Šumperk sahal po vítězství, avšak další příležitosti zůstaly opět nevyužity.
Lekci z produktivity v podání Benátek dokončil opět Král. V prodloužení totiž nejprve nedokázal rozhodnout Cink, aby pár okamžiků poté rozhodl zkušený hostující útočník.
Draci tak podlehli Benátkám v prodloužení a do tabulky si tak připisují jediný bod. Jedná se však o porážku velmi krutou. Šumperk měl více ze hry, ale nedokázal proměnit nabízené šance. Zapracovat na finální fázi však mohou svěřenci Radka Kučery již v sobotu v Berouně a zastavit tak nepříjemnou minisérii čtyř porážek.

Salith Šumperk - HC Benátky nad Jizerou  2:3 po prod.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.10.2011 17:37
Titulek: .
Autor: Bobby Orr
21
Už se přejmenovali na Papíroví draci? Z velmi hořlavého papíru?
Reagovat
Datum: 14.10.2011 17:22
Titulek: Re: .
Autor: makarov
111
ještě nee
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).