SPORT

Draci neuspěli v Havlíčkově Brodě

26. listopadu 2011, 20:02, téma HOKEJ, Michal Šíma
Draci neuspěli v Havlíčkově Brodě Havlíčkův Brod - šumperští hokejisté po třech vítězstvích odjeli s prázdnou z Havlíčkova Brodu.
 Draci jeli hájit osmou pozici zaručující play-off, ale na domácí Rebely nestačili a díky triumfu Berouna nad Jihlavou z elitní společnosti vypadli.
Na stadionu Kotlina se hrál od začátku rychlý hokej. Draci zachytili úvod utkání a hra se tak přelévala ze strany na stranu. Dvě šance domácích prostřídal únik Meluzína, ale zkušený útočník na Nerudu nevyzrál. Více ze hry však měli přecejen domácí, ale ani Šumperk nehrál nikterak pasivně. I přesto skončila první část bez branek.
Druhá třetina začala velice podobně. Nejprve byl více v útoku tým Radka Kučery, avšak posléze začali tahat za delší konec Rebelové, kteří svoji snahu dokázali vyjádřit i gólově. Ve 27. minutě totiž napřáhl Švaňhal z hranice kruhu a otevřel skóre - 1:0. Havlíčkův Brod povzbuzen vedením následně opanoval ledovou plochu a výsledkem byl druhý puk ve Štůralově síti. Semorád se prosadil z bezprostřední blízkosti a s Draky to nevypadalo vůbec dobře. Rebel nadále diktoval tempo, ale Draci postupem času rovněž dokázali zahrozit. Největší šanci na snížení měl v samém závěru Vrdlovec, ale před Nerudou nezachoval klid.
Snížení tak přišlo až ve 44. minutě zásluhou Pláška, který po příhře od Meluzína nedal Nerudovi šanci - 2:1. Veškeré myšlenky na vyrovnání Drakům však rázem uťal Meidl, který po dvaceti sekundách vrátil domácím dvoubrankový náskok. Definitivně rozhodnuto bylo osm minut před koncem, když skóroval v oslabení Polodna. O chvíli později sice znovu snížil Sedlák, ale to bylo ze strany Šumperka vše, a tak se po zásluze radoval domácí Havlíčkův Brod.
Draci budou mít šanci na další bodový zisk ve středu, kdy přivítají JIhlavu.


HC Rebel Havlíčkův Brod - Salith Šumperk  4:2


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 27.11.2011 15:43
Titulek: opět v nesnázích
Autor: makarov
78
Draci pohořeli jak papír. Zatím nedosažitelný úspěch, totiž poprvé ve své historii hrát mezi osmičkou nejlepších se vzdálil do jesenických podzimních mlhovin a par.
Reagovat

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).