ZPRÁVY

Dopravní nehoda se smrtelným zraněnímAKTUALIZOVÁNO

12. září 2012, 20:30, BH
Dopravní nehoda se smrtelným zraněním Šumperk, Bratrušov – Ke smrtelné nehodě došlo ve středu 12. září po 13. hodině na silnici mezi Bratrušovem a Šumperkem. Auto sjelo ze silnice a narazilo do stromu. Záchranáři po příjezdu našli řidiče již bez známek života.
Na místě zasahovali společně s policií a zdravotníky i hasiči, kteří museli řidiče z vozidla vyprostit. „Policie silnici z Bratrušova do Šumperka uzavřela. Po zaprotokolování nehody hasiči uklidili místo události a vrátili se zpět na základnu," uvedla mluvčí hasičů Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková.

Podle informací policie šlo o 53letého muře z Bratrušova, který jel směrem na Šumperk. Při projíždění mírné levotočivé zatáčky plynule vyjel z dosud nezjištěných příčin mimo silnici a sjel do příkopu, kde čelně narazil do stromu.Policisté nařídili soudní pitvu. Na vozidle vznikla škoda ve výši 50 tisíc korun.Foto: Policie ČR


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.