KULTURA

Do Šumperka míří obávaní vesmírní gauneři

27. července 2016, 11:00, Ondřej Polák
Do Šumperka míří obávaní vesmírní gauneři Šumperk - Dejte dohromady tým nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, vyzbrojte je nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu, která ohrožuje svět. Na základě těchto instrukcí vznikla jednotka Sebevražedný oddíl, která vstoupí na plátno šumperského kina v den světové premiéry ve čtvrtek 4. srpna. O den později se dočkají také fanoušci sci-fi v Zábřeze.

 „Po obrovském úspěchu antihrdiny Deadpoola přichází do kin hned několik arcilotrů dohromady. Sebevražedný oddíl je jeden z nejdražších projektů hollywodských studií v letošním roce, ve kterém se sešla celá plejáda předních hvězd světového filmu. A aby toho nebylo málo, dorazí i Joker, Lex Luthor či Batman,“ zve na akční podívanou šéf kina Oko Kamil Navrátil.
V hlavních rolích se divákům představí Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis a Ben Affleck.

Další oskarový herec zahraje Jokera

„Jared Leto je již třetím oscarovým hercem, který si střihne roli Jokera. Před ním to byli Jack Nicholson a Heath Ledger, určitě půjde o neotřelé pojetí role a to je jeden z důvodů, proč film vidět,“ láká na hvězdné obsazení Kamil Navrátil.
Akční podívanou Sebevražedný oddíl natočil režisér David Ayer (Training Day, Rychle a zběsile, Železná srdce), který je zároveň autorem scénáře. Kina Retro i Oko uvádějí film ve formátu 3D.


Foto: archiv

Obávaní zloduchové mají zachránit svět od ještě většího nebezpečí.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 29.7.2016 15:37
Titulek: Jediný vesmír,
Autor: kinderman
138
152
ze kterého tahle parta mohla "přilétnout", je vesmír DC Comics. Anebo tam mělo být "nesmírní"? :-)
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.