SPORT

Do Mohelnice dorazí početná zahraniční enkláva, vyhrajte lístky na špičkový juniorský motokros

23. března 2016, 17:00, Petr Fišer
Do Mohelnice dorazí početná zahraniční enkláva, vyhrajte lístky na špičkový juniorský motokros Mohelnice - Přívlastek mezinárodní není před názvem mistrovství republiky v juniorském motokrosu uveden náhodou. Český šampionát se těší velkému zájmu ze strany kvalitních jezdců, kteří pocházejí ze všech koutů Evropy. Početná enkláva zahraničních závodníků se chystá i do Mohelnice, kde nový ročník atraktivního zápolení vypukne premiérovým podnikem. A to už v sobotu 2. dubna!

 Pestrou směsici namíchanou z ambiciózních mladíků okoření start domácího zástupce, jenž by mohl promluvit do konečného pořadí mezi elitou. Stáj SZA Racing team vyšle do boje Martina Krče. Chybět nebudou ani další bombarďáci z regionu.
Na známém závodišti to nebude jediná letošní akce uspořádaná pro milovníky rychlých kol. O jejich přízeň se budou ucházet i vyznavači sidecarcrossu a čtyřkolek. Mohelnický areál díky nim ožije 23. dubna.
Pátý měsíc v roce přinese prestižní a mezi příznivci velmi populární Velkou cenu v truck trialu. Patřit jí bude víkend 21. a 22. května. Nabité období pak uzavře zářijový přebor Moravy v motokrosovém soupeření.

SOUTĚŽ TÝDNE

Chcete si užít první závody bez toho, abyste museli platit vstupné? Máte jedinečnou šanci! Stačí znát správnou odpověď na naši soutěžní otázku a společně se jménem a adresou ji poslat na níže uvedené telefonní číslo. Ve hře je šest lístků!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Jak se jmenuje areál, v němž se závodní akce mezinárodního mistrovství v motokrosu odehraje?
a) Mohelnická stráň
b) Mohelnická rokle
c) Mohelnické lomy
ODPOVĚDI esemeskujte na mobilní číslo 775 556 553, cena zprávy bude odpovídat tarifům vašeho operátora. Soutěž uzavřeme o víkendu. Jména vítězů najdete v Týdnu na severu, který vyjde v úterý devětadvacátého. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 24.3.2016 22:25
Titulek: Chcete si užít závody bez toho, abyste museli platit vstupné?
Autor: Nanosekunda ®
63
Tak to vemte přes pole, nebo přes les... Areál není oplocen! Hranice pozemku závodiště není zřetelná...
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny WOHNOUT, která představí speciální akustický program v DK Šumperk v pátek 7. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaký příbuzenský vztah pojí kytaristy skupiny Wohnout?

a) otec a syn
b) bratranci
c) bratři

Odpovědi posílejte do čtvrtku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku Vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny PRIESSNITZ, která představí své nové a zároveň poslední album Beztíže v DK Šumperk v pátek 24. března, vyhráli Dušan Indra ze Šumperka, Vladěna Daňková ze Šumperka, Jana Hýžďalová ze Starého Města, Josef Haramia ze Šumperka a Radek Šinkovský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.