SPORT

Do Mohelnice dorazí početná zahraniční enkláva, vyhrajte lístky na špičkový juniorský motokros

23. března 2016, 17:00, Petr Fišer
Do Mohelnice dorazí početná zahraniční enkláva, vyhrajte lístky na špičkový juniorský motokros Mohelnice - Přívlastek mezinárodní není před názvem mistrovství republiky v juniorském motokrosu uveden náhodou. Český šampionát se těší velkému zájmu ze strany kvalitních jezdců, kteří pocházejí ze všech koutů Evropy. Početná enkláva zahraničních závodníků se chystá i do Mohelnice, kde nový ročník atraktivního zápolení vypukne premiérovým podnikem. A to už v sobotu 2. dubna!

 Pestrou směsici namíchanou z ambiciózních mladíků okoření start domácího zástupce, jenž by mohl promluvit do konečného pořadí mezi elitou. Stáj SZA Racing team vyšle do boje Martina Krče. Chybět nebudou ani další bombarďáci z regionu.
Na známém závodišti to nebude jediná letošní akce uspořádaná pro milovníky rychlých kol. O jejich přízeň se budou ucházet i vyznavači sidecarcrossu a čtyřkolek. Mohelnický areál díky nim ožije 23. dubna.
Pátý měsíc v roce přinese prestižní a mezi příznivci velmi populární Velkou cenu v truck trialu. Patřit jí bude víkend 21. a 22. května. Nabité období pak uzavře zářijový přebor Moravy v motokrosovém soupeření.

SOUTĚŽ TÝDNE

Chcete si užít první závody bez toho, abyste museli platit vstupné? Máte jedinečnou šanci! Stačí znát správnou odpověď na naši soutěžní otázku a společně se jménem a adresou ji poslat na níže uvedené telefonní číslo. Ve hře je šest lístků!

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Jak se jmenuje areál, v němž se závodní akce mezinárodního mistrovství v motokrosu odehraje?
a) Mohelnická stráň
b) Mohelnická rokle
c) Mohelnické lomy
ODPOVĚDI esemeskujte na mobilní číslo 775 556 553, cena zprávy bude odpovídat tarifům vašeho operátora. Soutěž uzavřeme o víkendu. Jména vítězů najdete v Týdnu na severu, který vyjde v úterý devětadvacátého. 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 24.3.2016 22:25
Titulek: Chcete si užít závody bez toho, abyste museli platit vstupné?
Autor: Nanosekunda ®
155
Tak to vemte přes pole, nebo přes les... Areál není oplocen! Hranice pozemku závodiště není zřetelná...
Reagovat