ZPRÁVY

Děti zapálily strniště

10. srpna 2012, 08:47, BH
Děti zapálily strniště Mohelnicko - Hrát si s ohněm se nevyplácí. Děti, které při hře zapálily strniště, měly štěstí. Nezpůsobily totiž žádnou škodu, ani nedošlo k poranění.

„Ve čtvrtek 9. srpna byl v 16.15 hodin nahlášen na operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje požár strniště na Šumpersku. Na místo vyrazili profesionální hasiči z Litovle a dobrovolní hasiči z Mohelnice, Loštic a Bouzova,“ uvedla Vladimíra Hacsiková, mluvčí hasičů Olomouckého kraje.

Požár, který zasáhl strniště o velikosti asi 250 metrů čtverečních, se podařilo během několika minut po příjezdu první jednotky lokalizovat. Plameny proto nezpůsobily žádnou škodu.Foto: HZS Olomouckého kraje


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).