ZPRÁVY

Děti zapálily strniště

10. srpna 2012, 08:47, BH
Děti zapálily strniště Mohelnicko - Hrát si s ohněm se nevyplácí. Děti, které při hře zapálily strniště, měly štěstí. Nezpůsobily totiž žádnou škodu, ani nedošlo k poranění.

„Ve čtvrtek 9. srpna byl v 16.15 hodin nahlášen na operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje požár strniště na Šumpersku. Na místo vyrazili profesionální hasiči z Litovle a dobrovolní hasiči z Mohelnice, Loštic a Bouzova,“ uvedla Vladimíra Hacsiková, mluvčí hasičů Olomouckého kraje.

Požár, který zasáhl strniště o velikosti asi 250 metrů čtverečních, se podařilo během několika minut po příjezdu první jednotky lokalizovat. Plameny proto nezpůsobily žádnou škodu.Foto: HZS Olomouckého kraje


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.