ZPRÁVY

Děti zapálily strniště

10. srpna 2012, 08:47, BH
Děti zapálily strniště Mohelnicko - Hrát si s ohněm se nevyplácí. Děti, které při hře zapálily strniště, měly štěstí. Nezpůsobily totiž žádnou škodu, ani nedošlo k poranění.

„Ve čtvrtek 9. srpna byl v 16.15 hodin nahlášen na operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje požár strniště na Šumpersku. Na místo vyrazili profesionální hasiči z Litovle a dobrovolní hasiči z Mohelnice, Loštic a Bouzova,“ uvedla Vladimíra Hacsiková, mluvčí hasičů Olomouckého kraje.

Požár, který zasáhl strniště o velikosti asi 250 metrů čtverečních, se podařilo během několika minut po příjezdu první jednotky lokalizovat. Plameny proto nezpůsobily žádnou škodu.Foto: HZS Olomouckého kraje


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).