KULTURA

Dance Club zve na světově známé melodie

23. listopadu 2009, 00:00, rejdakce
Zábřeh - Na průřez tvorbou nejstarších dívek ze zábřežské taneční skupiny Dance Club Juniors – již páté vystoupení pod názvem Ryze komorní záležitost – se mohou diváci těšit poslední listopadový pátek.
Na prknech místního kina zatančí dívky na hudbu z dílen předních českých a světových interpretů. „Celý večer bude tak trochu o dvojsmyslech, rozjíždíme jedenáctý rok naší činnosti a divákům chceme nabídnout jedenáct zážitků. Letos jsme se pustily do zpracování skladeb, které nejsou úplně naše parketa, takže zazní songy třeba od Black Eyed Peas či Aleshy Dixon,“ uvedla vedoucí a choreografka skupiny Marie Novotná.

Že se mají diváci opravdu na co těšit, dokazují už jen názvy některých skladeb jako No Comment – Vítejte v blázinci! nebo Česká smršť! Večer se bude odehrávat v nezvykle rychlém rytmu, Dance Club zpomalí snad jen při vzpomínkové skladbě Memory ze světového muzikálu Cats nebo při Atentátu od populární kapely Kryštof.

Ryze komorní záležitost se uskuteční v kině Retro v pátek 27. listopadu od 19 hodin. Vstupné činí 50 Kč. Taneční skupina Dance Club Juniors, která pracuje při zábřežském domě dětí a mládeže, má v současnosti přes sedmdesát členů rozdělených podle věku do pěti podskupin. Dvě z nich budou také hosty unikátního tanečního večera.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.