KULTURA

Dance Club zve na světově známé melodie

23. listopadu 2009, 00:00, rejdakce
Zábřeh - Na průřez tvorbou nejstarších dívek ze zábřežské taneční skupiny Dance Club Juniors – již páté vystoupení pod názvem Ryze komorní záležitost – se mohou diváci těšit poslední listopadový pátek.
Na prknech místního kina zatančí dívky na hudbu z dílen předních českých a světových interpretů. „Celý večer bude tak trochu o dvojsmyslech, rozjíždíme jedenáctý rok naší činnosti a divákům chceme nabídnout jedenáct zážitků. Letos jsme se pustily do zpracování skladeb, které nejsou úplně naše parketa, takže zazní songy třeba od Black Eyed Peas či Aleshy Dixon,“ uvedla vedoucí a choreografka skupiny Marie Novotná.

Že se mají diváci opravdu na co těšit, dokazují už jen názvy některých skladeb jako No Comment – Vítejte v blázinci! nebo Česká smršť! Večer se bude odehrávat v nezvykle rychlém rytmu, Dance Club zpomalí snad jen při vzpomínkové skladbě Memory ze světového muzikálu Cats nebo při Atentátu od populární kapely Kryštof.

Ryze komorní záležitost se uskuteční v kině Retro v pátek 27. listopadu od 19 hodin. Vstupné činí 50 Kč. Taneční skupina Dance Club Juniors, která pracuje při zábřežském domě dětí a mládeže, má v současnosti přes sedmdesát členů rozdělených podle věku do pěti podskupin. Dvě z nich budou také hosty unikátního tanečního večera.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.