KULTURA

Dance Club zve na světově známé melodie

23. listopadu 2009, 00:00, rejdakce
Zábřeh - Na průřez tvorbou nejstarších dívek ze zábřežské taneční skupiny Dance Club Juniors – již páté vystoupení pod názvem Ryze komorní záležitost – se mohou diváci těšit poslední listopadový pátek.
Na prknech místního kina zatančí dívky na hudbu z dílen předních českých a světových interpretů. „Celý večer bude tak trochu o dvojsmyslech, rozjíždíme jedenáctý rok naší činnosti a divákům chceme nabídnout jedenáct zážitků. Letos jsme se pustily do zpracování skladeb, které nejsou úplně naše parketa, takže zazní songy třeba od Black Eyed Peas či Aleshy Dixon,“ uvedla vedoucí a choreografka skupiny Marie Novotná.

Že se mají diváci opravdu na co těšit, dokazují už jen názvy některých skladeb jako No Comment – Vítejte v blázinci! nebo Česká smršť! Večer se bude odehrávat v nezvykle rychlém rytmu, Dance Club zpomalí snad jen při vzpomínkové skladbě Memory ze světového muzikálu Cats nebo při Atentátu od populární kapely Kryštof.

Ryze komorní záležitost se uskuteční v kině Retro v pátek 27. listopadu od 19 hodin. Vstupné činí 50 Kč. Taneční skupina Dance Club Juniors, která pracuje při zábřežském domě dětí a mládeže, má v současnosti přes sedmdesát členů rozdělených podle věku do pěti podskupin. Dvě z nich budou také hosty unikátního tanečního večera.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.