SPORT

Další domácí prohra Sulka

20. dubna 2008, 18:22, simi
Další domácí prohra Sulka Zábřeh - V 21. kole moravskoslezské fotbalové ligy přivítal celek Zábřehu na domácí půdě Slovácko B. Nečekala ho žádná lehká práce, protože rezerva týmu z Uherského Hradiště se zpravidla prezentuje běhavým a nepříjemným stylem.
Utkání začalo v opatrném tempu, obě strany si uvědomovaly, že jde o důležité třetiligové body. V prvních deseti minutách tak zaujala snad jen tvrdá srážka domácího Cetkovského s hostujícím Pyclíkem. Kloudné akce se diváci dočkali až v 18. minutě, kdy unikajícího Pinkavu zastavil na hraně regulérnosti stoper Slovácka. Od této akce se iniciativy definitivně chopili domácí, ale jejich zhruba dvacetiminutová optická převaha přinesla jen sérii rohových kopů, z nichž nejnebezpečnější byl zakončen Hamplem nad branku. Z následného protiútoku však udeřilo jako blesk z čistého nebe doposud velice pasivně hrající Slovácko. Po nepodařeném odkopu prošla do domácí sítě přízemní střela Peroutky. A mohlo být ještě hůř. O dvě minuty později musel zachraňovat Janků skvělým zákrokem proti střele Ondřejky. Po dalších šancích hostů se však do konce poločasu dostali ke slovu znovu domácí, avšak pěkná akce zakončená Svozilem branku nepřinesla.

Do druhého poločasu nastoupily oba celky beze změn. Ty přišly až v 52. minutě, kdy domácí trenér Jáně stáhnul ze hry Svozila s Hamplem a posílil ofenzivu Mackem a Kašparem. Byli to však hosté, kteří se chopili taktovky. Z mírné územní převahy dokázali vytěžit dvoubrankové vedení, jenž bylo výsledkem rychlé akce a centru z pravé strany, po němž se pohotově trefil ze sporné pozice Aisman. Domácí reklamovali postavení mimo hru, ale branka byla uznána - 0:2. Do konce utkání byla vidět už jen kostrbatá snaha Zábřehu o zvrat, ale jejich nejlepší šanci zazdil v 86. minutě Pobucký. Rezerva Slovácka se tak mohla radovat z konečné výhry 0:2. Zábřeh tak nenavázal na překvapivou výhru ve Frýdku Místku a stejně jako v minulém domácím zápase s béčkem Jihlavy odešel poražen.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.