SPORT

Čtrnácté kolo ŠFL

19. ledna 2013, 16:56, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk – V dalším kole Šumperské florbalové ligy se urodily čtyři jasné výsledky a jeden dramatický zápas, který pro sebe až v poslední minutě překlopili Icemani, když porazili Párky.
Hned první utkání patřilo jasnému šlágru kola. Icemani proti Párkům. Icemani šokovali svého soupeře, když ihned z prvního buly vstřelili první gól. Poté ovšem převzali otěže zápasu Párci, kteří po poločase dokonce vedli 3:2. Jednobrankový náskok drželi v tvrdém duelu i chvíli před koncem. Icemani ovšem vyrovnali a v poslední minutě zařídil tři body pro tým v černém Šíbl z předbrankového prostoru.

Icemani - Párci  5:4


Zápas mezi Lazy Swines a Dívčím snem se hrál od začtku podle not hráčů Lazy Swines. Přestože outsider utkání se snažil dobře bránit, jeho soupeři celkem sedmkrát našli cestu až do branky a zvítězili jasně 7:0.

Lazy Swines - Dívčí sen  7:0

Čestného gólu se nedočkali ani Puzzlers v zápase s Včelkami Medulkami. Medulky, jasně vedoucí tým ligy, byly i přes pouze čtyři hráče v poli jasně lepší. Jejich vítězství se rodilo postupně a ukazatel skóre nakonec hlásil konečný stav 10:0, na němž se nejvíce podílel šestigólový Los.

Včelky Medulky - Puzzlers  10:0

Metelesku Blesku proti King Size, to byl další duel, v němž byl favorit jasný. Florbalisté Metelesku Blesku si od začtku udržovali od soupeře odstup a poločasové skóre 5:1 nakonec rozšířili až na konečných 10:3.

Metelesku Blesku - King Size  10:3

Nečekané problémy s Falcons měla v závěrečném utkání Vychlazená Jedenáctka. Bojovní Falcons tentokrát pořádně potrápili svého soupeře a v poločase drželi nadějný stav 2:2. Poté ovšem Jedenáctka prokázala nesporně vyšší florbalové kvality a nepřipustila žádné spekulace ohledně konečného výsledku. Falcons i přes dobrý výkon podlehli 3:6.

Vychlazená 11 - Falcons  6:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.