SPORT

Čtrnácté kolo ŠFL

19. ledna 2013, 16:56, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk – V dalším kole Šumperské florbalové ligy se urodily čtyři jasné výsledky a jeden dramatický zápas, který pro sebe až v poslední minutě překlopili Icemani, když porazili Párky.
Hned první utkání patřilo jasnému šlágru kola. Icemani proti Párkům. Icemani šokovali svého soupeře, když ihned z prvního buly vstřelili první gól. Poté ovšem převzali otěže zápasu Párci, kteří po poločase dokonce vedli 3:2. Jednobrankový náskok drželi v tvrdém duelu i chvíli před koncem. Icemani ovšem vyrovnali a v poslední minutě zařídil tři body pro tým v černém Šíbl z předbrankového prostoru.

Icemani - Párci  5:4


Zápas mezi Lazy Swines a Dívčím snem se hrál od začtku podle not hráčů Lazy Swines. Přestože outsider utkání se snažil dobře bránit, jeho soupeři celkem sedmkrát našli cestu až do branky a zvítězili jasně 7:0.

Lazy Swines - Dívčí sen  7:0

Čestného gólu se nedočkali ani Puzzlers v zápase s Včelkami Medulkami. Medulky, jasně vedoucí tým ligy, byly i přes pouze čtyři hráče v poli jasně lepší. Jejich vítězství se rodilo postupně a ukazatel skóre nakonec hlásil konečný stav 10:0, na němž se nejvíce podílel šestigólový Los.

Včelky Medulky - Puzzlers  10:0

Metelesku Blesku proti King Size, to byl další duel, v němž byl favorit jasný. Florbalisté Metelesku Blesku si od začtku udržovali od soupeře odstup a poločasové skóre 5:1 nakonec rozšířili až na konečných 10:3.

Metelesku Blesku - King Size  10:3

Nečekané problémy s Falcons měla v závěrečném utkání Vychlazená Jedenáctka. Bojovní Falcons tentokrát pořádně potrápili svého soupeře a v poločase drželi nadějný stav 2:2. Poté ovšem Jedenáctka prokázala nesporně vyšší florbalové kvality a nepřipustila žádné spekulace ohledně konečného výsledku. Falcons i přes dobrý výkon podlehli 3:6.

Vychlazená 11 - Falcons  6:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.