KULTURA

Co bylo dál? Zeptá se Jelen i v Zábřeze

15. února 2017, 13:00, Ondřej Polák
Co bylo dál? Zeptá se Jelen i v Zábřeze Zábřeh - Jeden z největších objevů české hudební scény posledních let skupina Jelen odstartuje v Zábřeze jarní turné s názvem Vlčí srdce. Sedmičlenná formace kolem zpěváka a autora textů Jindry Poláka zahraje v kulturním domě ve čtvrtek 16. února.

 Kapela Jelen má na české scéně za sebou teprve tříleté období, které však završila strhujícím prosincovým koncertem ve vyprodané Lucerně. Z role nováčků se skupina rychle etablovala mezi stálice tuzemské populární hudby a napevno se zabydlela v programech předních domácích festivalů. 


Foto: archiv

Kapela Jelen se vrací do našeho regionu, naposledy ji mohli slyšet a vidět v říjnu návštěvníci šumperského festivalu Džemfest.

Zatím největší turné

Očekávané druhé album Jelenů vyšlo na podzim a k němu kapela pokračuje ve svém zatím největším turné. Jako hosty si přizvala spřízněnou písničkářku Kateřinu Marii Tichou a objev posledních měsíců, písničkáře Davida Stypku s jeho kapelou Bandjeez.
„Koncerty Jelenů mají obrovský úspěch, jejich písně jako Magdaléna, Co bylo dál?, Vlčí srdce či Jelen znají lidé napříč generacemi. Věříme, že setkání s touto energickou partou si fanoušci nenechají ujít,“ zve na koncert produkční Vratislav Jarmar.
Vstupenky v ceně 360 korun nabízejí prodejní místa Zábřežské kulturní v Zábřeze, Šumperku, Mohelnici, Štítech a Hanušovicích. Na místě bude stát lístek 450 korun.


 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 15.2.2017 16:24
Titulek: Bez titulku
Autor: Nanosekunda ®
87
156
Polák, kam se podíváš kuva
Reagovat