KULTURA

Co bylo dál? Zeptá se Jelen i v Zábřeze

15. února 2017, 13:00, Ondřej Polák
Co bylo dál? Zeptá se Jelen i v Zábřeze Zábřeh - Jeden z největších objevů české hudební scény posledních let skupina Jelen odstartuje v Zábřeze jarní turné s názvem Vlčí srdce. Sedmičlenná formace kolem zpěváka a autora textů Jindry Poláka zahraje v kulturním domě ve čtvrtek 16. února.

 Kapela Jelen má na české scéně za sebou teprve tříleté období, které však završila strhujícím prosincovým koncertem ve vyprodané Lucerně. Z role nováčků se skupina rychle etablovala mezi stálice tuzemské populární hudby a napevno se zabydlela v programech předních domácích festivalů. 


Foto: archiv

Kapela Jelen se vrací do našeho regionu, naposledy ji mohli slyšet a vidět v říjnu návštěvníci šumperského festivalu Džemfest.

Zatím největší turné

Očekávané druhé album Jelenů vyšlo na podzim a k němu kapela pokračuje ve svém zatím největším turné. Jako hosty si přizvala spřízněnou písničkářku Kateřinu Marii Tichou a objev posledních měsíců, písničkáře Davida Stypku s jeho kapelou Bandjeez.
„Koncerty Jelenů mají obrovský úspěch, jejich písně jako Magdaléna, Co bylo dál?, Vlčí srdce či Jelen znají lidé napříč generacemi. Věříme, že setkání s touto energickou partou si fanoušci nenechají ujít,“ zve na koncert produkční Vratislav Jarmar.
Vstupenky v ceně 360 korun nabízejí prodejní místa Zábřežské kulturní v Zábřeze, Šumperku, Mohelnici, Štítech a Hanušovicích. Na místě bude stát lístek 450 korun.


 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 15.2.2017 16:24
Titulek: Bez titulku
Autor: Nanosekunda ®
71
145
Polák, kam se podíváš kuva
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert kapely TURBO, která vystoupí v DK Šumperk v pátek 26. října. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce vydala kapela Turbo první album?

A) 1981
B) 1987
C) 1984

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na beznadějně vyprodaný festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 19. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Mirka Jílková z Libiny a Vladimír Urbanec ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.