SPORT

Draci jsou zachráněni, sezónu mohou dohrát v klidu

18. března 2001, 19:06, Rejdakce
   KADAŇ, ŠUMPERK - Po velmi vyrovnaném duelu sice nakonec Draci prohráli na kadaňském ledě 3:4, ale díky svým předchozím skvělým výkonům vypluli bezpečně z barážových vod.
   KADAŇ, ŠUMPERK - Po velmi vyrovnaném duelu sice nakonec Draci prohráli na kadaňském ledě 3:4, ale díky svým předchozím skvělým výkonům vypluli bezpečně z barážových vod. Sezónu tak mohou dohrát v klidu a pohodě.

   Domácí začali lépe, na začátku první i druhé třetiny dali po gólu a vedli 2:0. Draci pak ovšem využili slabých chvil domácí obrany a rychle vyrovnali. Ve 40. minutě navíc Bařica proměnil trestné střílení, Draci šli do kabin s vedením 3:2 a zdálo se, že za poslední dobu obvyklé vítězné výsledky šumperských hokejistů nedoznají změn.

   V poslední třetině ale Kadaň využila přesilovou hru pět na tři a v 49. minutě rozhodl o její výhře Polák. Draci již obrátit výsledek nedokázali, a tak po třetinách 1:0, 1:3, 2:0 zvítězila nakonec Kadaň 4:3.

   Hokejisté brněnských celků Komety a Ytongu nastříleli v duelech 8. kola skupiny o udržení v první lize soupeřům celkem čtrnáct branek, aniž inkasovali. Kometa zvítězila 6:0 nad Opavou, Ytong zásluhou osmigólové výhry přeskočil v tabulce Ústí nad Labem a je nyní předposlední.

   Reji tedy nezbývá než gratulovat šumperským hokejistům k úspěchu a do dalších bojů popřát jen takové výkony, které předváděli v posledních vítězných seriích. S těmi totiž mohou docela odvážně pomýšlet i na naši nejvyšší hokejovou soutěž.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.