SPORT

Draci jsou zachráněni, sezónu mohou dohrát v klidu

18. března 2001, 19:06, Rejdakce
   KADAŇ, ŠUMPERK - Po velmi vyrovnaném duelu sice nakonec Draci prohráli na kadaňském ledě 3:4, ale díky svým předchozím skvělým výkonům vypluli bezpečně z barážových vod.
   KADAŇ, ŠUMPERK - Po velmi vyrovnaném duelu sice nakonec Draci prohráli na kadaňském ledě 3:4, ale díky svým předchozím skvělým výkonům vypluli bezpečně z barážových vod. Sezónu tak mohou dohrát v klidu a pohodě.

   Domácí začali lépe, na začátku první i druhé třetiny dali po gólu a vedli 2:0. Draci pak ovšem využili slabých chvil domácí obrany a rychle vyrovnali. Ve 40. minutě navíc Bařica proměnil trestné střílení, Draci šli do kabin s vedením 3:2 a zdálo se, že za poslední dobu obvyklé vítězné výsledky šumperských hokejistů nedoznají změn.

   V poslední třetině ale Kadaň využila přesilovou hru pět na tři a v 49. minutě rozhodl o její výhře Polák. Draci již obrátit výsledek nedokázali, a tak po třetinách 1:0, 1:3, 2:0 zvítězila nakonec Kadaň 4:3.

   Hokejisté brněnských celků Komety a Ytongu nastříleli v duelech 8. kola skupiny o udržení v první lize soupeřům celkem čtrnáct branek, aniž inkasovali. Kometa zvítězila 6:0 nad Opavou, Ytong zásluhou osmigólové výhry přeskočil v tabulce Ústí nad Labem a je nyní předposlední.

   Reji tedy nezbývá než gratulovat šumperským hokejistům k úspěchu a do dalších bojů popřát jen takové výkony, které předváděli v posledních vítězných seriích. S těmi totiž mohou docela odvážně pomýšlet i na naši nejvyšší hokejovou soutěž.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.