SPORT

Šumperská hodinovka zamávala pořadím

2. října 2000, 20:00, nei
   ŠUMPERK – Přestože podle pořadatelů nepřinesl poslední středeční chlapácký běh až na výjimky žádné mimořádné výkony, jeho výsledky se podstatně odrazily v celkovém pořadí na předních místech superžebříčku. Jedenáctý závod 10. ročníku Chlapáckého běhu se tentokrát neběžel na čas, ale na vzdálenost, kterou stačí závodníci uběhnout za jednu hodinu.
   ŠUMPERK – Přestože podle pořadatelů nepřinesl poslední středeční chlapácký běh až na výjimky žádné mimořádné výkony, jeho výsledky se podstatně odrazily v celkovém pořadí na předních místech superžebříčku. Jedenáctý závod 10. ročníku Chlapáckého běhu se tentokrát neběžel na čas, ale na vzdálenost, kterou stačí závodníci uběhnout za jednu hodinu.

   Šumperskou hodinovku nejlépe zvládl Václav Ožana, který však dosud v superžebříčku nefiguroval. Za hodinu dokázal uběhnout sedmnáct kilometrů a 490 metrů. Svým výkonem překonal o více než kilometr Jana Fleischmana , který se díky druhému místu posunul do vedení celkového pořadí.

   Necelých tři sta metrů ztratil na Fleischmana třetí Jan Medlík a s přehledem zvítězil v juniorské kategorii. Zároveň se posunul na druhou příčku superžebříčku, se ztrátou téměř dvaceti bodů na prvního Fleischmana. I přes neúčast na hodinovce se na třetí místo v celkovém pořadí posunul Jakub Kunčar a na Medlíka ztrácí přes deset bodů.

   Další závod ze seriálu Chlapáckých běhů proběhne tradičně ve středu 4. října v areálu na Vyhlídce. Dvanáctým závodem je Podzimní kros gymnázia a pro běžce je přichystán lesní dvoukolový běh na šest kilometrů.

Oficiální strany šumperského Klubu vytrvalostních sportů zde.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.