SPORT

Šumperská hodinovka zamávala pořadím

2. října 2000, 20:00, nei
   ŠUMPERK – Přestože podle pořadatelů nepřinesl poslední středeční chlapácký běh až na výjimky žádné mimořádné výkony, jeho výsledky se podstatně odrazily v celkovém pořadí na předních místech superžebříčku. Jedenáctý závod 10. ročníku Chlapáckého běhu se tentokrát neběžel na čas, ale na vzdálenost, kterou stačí závodníci uběhnout za jednu hodinu.
   ŠUMPERK – Přestože podle pořadatelů nepřinesl poslední středeční chlapácký běh až na výjimky žádné mimořádné výkony, jeho výsledky se podstatně odrazily v celkovém pořadí na předních místech superžebříčku. Jedenáctý závod 10. ročníku Chlapáckého běhu se tentokrát neběžel na čas, ale na vzdálenost, kterou stačí závodníci uběhnout za jednu hodinu.

   Šumperskou hodinovku nejlépe zvládl Václav Ožana, který však dosud v superžebříčku nefiguroval. Za hodinu dokázal uběhnout sedmnáct kilometrů a 490 metrů. Svým výkonem překonal o více než kilometr Jana Fleischmana , který se díky druhému místu posunul do vedení celkového pořadí.

   Necelých tři sta metrů ztratil na Fleischmana třetí Jan Medlík a s přehledem zvítězil v juniorské kategorii. Zároveň se posunul na druhou příčku superžebříčku, se ztrátou téměř dvaceti bodů na prvního Fleischmana. I přes neúčast na hodinovce se na třetí místo v celkovém pořadí posunul Jakub Kunčar a na Medlíka ztrácí přes deset bodů.

   Další závod ze seriálu Chlapáckých běhů proběhne tradičně ve středu 4. října v areálu na Vyhlídce. Dvanáctým závodem je Podzimní kros gymnázia a pro běžce je přichystán lesní dvoukolový běh na šest kilometrů.

Oficiální strany šumperského Klubu vytrvalostních sportů zde.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).