SPORT

Poslední závod Českého poháru – O pohár Pelhřimova

29. listopadu 2006, 07:00, Helena Konopová,
Poslední závod Českého poháru – O pohár Pelhřimova Šumperk/Pelhřimov - Poslední prověrkou před nadcházejícím republikovým šampionátem byl závod v Pelhřimově.
Šumperk/Pelhřimov - Poslední prověrkou před nadcházejícím republikovým šampionátem byl závod v Pelhřimově.

Barvy Gymnastického klubu Šumperk zde hájily pouze dvě závodnice – Pavlína Březinová a Kateřina Drenková. Obě startovaly v kategorii žákyň. Pavla Březinová zvládla závod bez vážnějších nedostatků, a to jí přineslo bronzovou medaili. Katka Drenková pokazila sestavu na bradlech a skončila na 10. místě. Vítězkou žákovské kategorie se stala Lucie Corritarová z GK Vítkovice.

Ve stejném termínu proběhlo ve slovenské Detve mezistátní utkání žákyň Česko – Rakousko – Slovinsko – Slovensko. Do reprezentačního družstva se nominovala naše gymnastka Ivona Hrivnáková. Svým výkonem přispěla k celkovému 2. místu českého týmu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).