SPORT

Poslední závod Českého poháru – O pohár Pelhřimova

29. listopadu 2006, 07:00, Helena Konopová,
Poslední závod Českého poháru – O pohár Pelhřimova Šumperk/Pelhřimov - Poslední prověrkou před nadcházejícím republikovým šampionátem byl závod v Pelhřimově.
Šumperk/Pelhřimov - Poslední prověrkou před nadcházejícím republikovým šampionátem byl závod v Pelhřimově.

Barvy Gymnastického klubu Šumperk zde hájily pouze dvě závodnice – Pavlína Březinová a Kateřina Drenková. Obě startovaly v kategorii žákyň. Pavla Březinová zvládla závod bez vážnějších nedostatků, a to jí přineslo bronzovou medaili. Katka Drenková pokazila sestavu na bradlech a skončila na 10. místě. Vítězkou žákovské kategorie se stala Lucie Corritarová z GK Vítkovice.

Ve stejném termínu proběhlo ve slovenské Detve mezistátní utkání žákyň Česko – Rakousko – Slovinsko – Slovensko. Do reprezentačního družstva se nominovala naše gymnastka Ivona Hrivnáková. Svým výkonem přispěla k celkovému 2. místu českého týmu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.