SPORT

Poslední závod Českého poháru – O pohár Pelhřimova

29. listopadu 2006, 07:00, Helena Konopová,
Poslední závod Českého poháru – O pohár Pelhřimova Šumperk/Pelhřimov - Poslední prověrkou před nadcházejícím republikovým šampionátem byl závod v Pelhřimově.
Šumperk/Pelhřimov - Poslední prověrkou před nadcházejícím republikovým šampionátem byl závod v Pelhřimově.

Barvy Gymnastického klubu Šumperk zde hájily pouze dvě závodnice – Pavlína Březinová a Kateřina Drenková. Obě startovaly v kategorii žákyň. Pavla Březinová zvládla závod bez vážnějších nedostatků, a to jí přineslo bronzovou medaili. Katka Drenková pokazila sestavu na bradlech a skončila na 10. místě. Vítězkou žákovské kategorie se stala Lucie Corritarová z GK Vítkovice.

Ve stejném termínu proběhlo ve slovenské Detve mezistátní utkání žákyň Česko – Rakousko – Slovinsko – Slovensko. Do reprezentačního družstva se nominovala naše gymnastka Ivona Hrivnáková. Svým výkonem přispěla k celkovému 2. místu českého týmu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).