SPORT

Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice

4. října 2006, 08:46, Helena Konopová
Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice Šumperk - V sobotu 23. září se do Brna sjely nejlepší gymnastky z České republiky, aby bojovaly o mistrovský titul.
Šumperk - V sobotu 23. září se do Brna sjely nejlepší gymnastky z České republiky, aby bojovaly o mistrovský titul.

V kategorii juniorky „A“ hájila barvy Gymnastického klubu Šumperk Dominika Harásková. Prošla celým čtyřbojem bez většího zakolísání a obsadila 10. místo. V mimořádně silném startovním poli získala navíc šestou nejvyšší známku na bradlech.

Výkon šestnáctileté studentky šumperského gymnázia podtrhuje fakt, že během měsíce září zvládla přípravu na mistrovství republiky v atletice (skok o tyči), a zároveň na vrcholný závod gymnastické sezóny.

Pro úplnost je třeba doplnit jména vítězek. V kategorii juniorek suverénně zvítězila vynikající Kristýna Pálešová ze Sokola Brno I, v kategorii žen potvrdila stabilní výkonnost její oddílová kolegyně Jana Komrsková.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.