SPORT

Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice

4. října 2006, 08:46, Helena Konopová
Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice Šumperk - V sobotu 23. září se do Brna sjely nejlepší gymnastky z České republiky, aby bojovaly o mistrovský titul.
Šumperk - V sobotu 23. září se do Brna sjely nejlepší gymnastky z České republiky, aby bojovaly o mistrovský titul.

V kategorii juniorky „A“ hájila barvy Gymnastického klubu Šumperk Dominika Harásková. Prošla celým čtyřbojem bez většího zakolísání a obsadila 10. místo. V mimořádně silném startovním poli získala navíc šestou nejvyšší známku na bradlech.

Výkon šestnáctileté studentky šumperského gymnázia podtrhuje fakt, že během měsíce září zvládla přípravu na mistrovství republiky v atletice (skok o tyči), a zároveň na vrcholný závod gymnastické sezóny.

Pro úplnost je třeba doplnit jména vítězek. V kategorii juniorek suverénně zvítězila vynikající Kristýna Pálešová ze Sokola Brno I, v kategorii žen potvrdila stabilní výkonnost její oddílová kolegyně Jana Komrsková.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.