SPORT

Výsledky listopadové bowlingové ligy

9. listopadu 2005, 17:14, kuku
Výsledky listopadové bowlingové ligy Šumperk - Výsledky 2. turnaje Bowlingové amatérské ligy, který proběhl v sobotu 5. listopadu v BOWLING KORZO.
Šumperk - Výsledky 2. turnaje Bowlingové amatérské ligy, který proběhl v sobotu 5. listpadu v BOWLING KORZO.JMÉNO 1. TURNAJ 2. TURNAJ CELKEM
Růžička Zdenek 10 10 20
Holubec Zdenek 6 4 10
Holubec Petr nebyl 8 8
Křístek Václav 8 nebyl 8
Jaromír Mikulenka nebyl 6 6
Horák Petr 4 2 6
Galek Jiří 2 0 2
Petržela Milan nebyl 0 0
Petržela David nebyl 0 0
Valeš Roman nebyl 0 0


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.