SPORT

Výsledky Bowlingové amatérské ligy

5. října 2005, 21:06, kuk
Výsledky Bowlingové amatérské ligy Šumperk - Výsledky 1. turnaje Bowlingové amatérské ligy, který proběhl v sobotu 1. října v BOWLING KORZO.
Šumperk - Výsledky 1. turnaje Bowlingové amatérské ligy, který proběhl v sobotu 1. října v BOWLING KORZO.JMÉNO 1. TURNAJ CELKEM
Růžička Zdenek 10 10
Křístek Václav 8 8
Holubec Zdenek 6 6
Horák Petr 4 4
Galek Jiří 2 2
Jaromír Mikulenka nebyl 0


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 6.10.2005 16:04
Titulek: Co to za číslo
Autor: Milan
Dosti stručné - to VÍTĚZ trefil deset kuželek?
Reagovat

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).