SPORT

Stane se šumperačka Vykydalová Miss aerobic 2005?

21. září 2005, 19:51, Jílková Radka
Stane se šumperačka Vykydalová  Miss aerobic 2005? Šumperk – Těm z vás, kdo žije světem sportu, bude znít jméno Nikola Vykydalová jistě povědomě. A není se čemu divit. Tato příjemná dívka, která předcvičuje ve volných odpolednech spinning, má za sebou už řadu hezkých výsledků. Tím posledním a zatím ne tak docela ukončeným je účast ve finále Miss aerobic 2005, jehož průběh můžete vidět 1. října 2005 na televizních obrazovkách.
Šumperk – Těm z vás, kdo žije světem sportu, bude znít jméno Nikola Vykydalová jistě povědomě. A není se čemu divit. Tato příjemná dívka, která předcvičuje ve volných odpolednech spinning, má za sebou už řadu hezkých výsledků. Tím posledním a zatím ne tak docela ukončeným je účast ve finále Miss aerobic 2005, jehož průběh můžete vidět 1. října 2005 na televizních obrazovkách.

Nikola, která letos maturuje na Obchodní akademii v Šumperku, se aerobicu věnuje už odmalička. O Nikole jsme mohli slyšet již před zhruba třemi roky, kdy se jako studentka prvního ročníku zúčastnila šumperské verze Miss Majáles a vyhrála 3. místo. V tomto období se také vydala na celostátní soutěž Miss aerobic junior do Brna a ze 150 zúčastněných dívek dosáhla na krásné druhé místo. Letos podobnou soutěž zkusila znova. A vyplatilo se. Na začátku bylo stejně odvážných 120 dívek, nyní zbylo pouhých 10 a ty se 24. října utkají v Top hotelu Praha. Přestože zbývá do finálového večera jen pár dní a napětí vrcholí, udělala si Nikola Vykydalová čas a odpověděla nám na pár otázek.

Co tě ve finálovém večeru čeká? Na co se můžeme těšit?

“ Budeme soutěžit ve čtyřech disciplínách – to znamená, že si musíme vymyslet minutovou aerobicovou sestavu, potom budeme cvičit na rotopedech, tzv. spinning, dále máme rozhovor se známou osobností, já budu mluvit s panem Janem Krausem, a naposledy je promenáda.

Jaký je vztah v zákulisí? Hádáte se s ostatními finalistkami, nebo spolu vycházíte?

“ Je to asi pro mnohé překvapení, ale nehádáme se. Jsme kamarádky a všichni nám říkají, že jsme první ročník, který se nehádá :). Uvidíme, co s námi udělají poslední dny před finálem. Už ve středu musím jet do Prahy, kde máme tiskovky a generálky.“

Tento rok maturuješ, jak zvládáš školu a co tvoji spolužáci, fandí ti?

“ S panem ředitelem a třídním učitelem jsem se domluvila, že září bude pro mě víceméně volnější a pak najedu a všechno dohoním. Vyšli mi vstříc a jsem moc ráda. Moje třída je bezvadná, moc mi fandí a pomáhají. Jen mě mrzí, že se mnou nebudou v Praze při finále. Chtěli jet, ale už nebyli lístky :(“

Řekni nám ještě něco o finálovém večeru. Na které známé osobnosti se můžeme těšit?

“ Celým večerem budou provázet Petr Salava a Jana Nováková. V porotě potom zasedne třeba paní Šípková, Yemi, paní ředitelka Miss aerobic Hajsová a mnoho dalších. “

Jaký máš pocit, když jsi poznala tolik velkých osobností?

“ Je to samozřejmě moc hezké a je to pro mě zážitek, ale nedělala bych z toho velkou vědu. Když se s nimi bavíš a vidíš je, poznáš, že jsou to úplně obyčejní lidi. Možná televize či novináři z nich dělají něco extra, ale opak je pravdou. Jsou normální a v pohodě. “

Na jaké ceny se může vítězka těšit?

“ První cena je auto Fabia, potom určitě oblečení a doplňky, focení pro sportovní časopisy a předcvičování na dalších akcích Miss aerobic Tour. Dále si můžeme nechat oblečení, které budeme předvádět a podobně. “

Jak teď vidíš svoji situaci s odstupem. Šla bys do toho znova?

“ Já myslím, že ano. Je to pro mě obrovská zkušenost, i když se mi teď před finále klepou kolena. Taky se někdy bojím, jestli zvládnu školu, maturita je pro mě hodně důležitá, ale vím, že se můžu spolehnout na své rodiče a spolužáky, že mi pomůžou a chtěla bych jim za to moc poděkovat. “

Já také děkuji za rozhovor a držím ti pěstičky, ať všechno zvládneš a odneseš si hezké zážitky.

“ Moc děkuju, budu se snažit :)“


Nikča je v civilu "úplně normální holka".


Nikola mezi finalistkami (čtvrtá zprava).


Perné dny plné nacvičování sestav a natáčení pro TV Nova prožívaly finalistky soutěže Miss aerobik na soustředění v krétském letovisku Hersonissos. Kandidátky na titul si zpestřily svůj pobyt návštěvou největšího aquaparku na Krétě v městečku Anopolis. Ani ve vodním ráji ale dívky nezahálely. I zde je čekalo natáčení klipů s režisérem Jiřím Adamcem, který využil místní atrakce k pořízení zajímavých záběrů. Missky jezdily na klasických tobogánech i na různých specialitách.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 20.9.2005 16:55
Titulek: Myslime na tebe!
Autor: L & J
147
103
Ahoj Niki! Držime ti pěstičky a kdybys nevěděla, od koho to je.........tak......Lenka a Jarča:)
Reagovat
Datum: 20.9.2005 18:51
Titulek: Nikola
Autor: mtvoko
163
127
CIAO! Tak ať je tam převálcuješ, užij si to a žádnej stres! =)
Mara.poslední.lavice.u.dveří.
Reagovat
Datum: 20.9.2005 18:56
Titulek: Niky
Autor: anah
151
137
Držím pěsti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Reagovat
Datum: 22.9.2005 16:28
Titulek: :)
Autor: Boris
164
135
Dokážeš to pokud to opravdu chceš... a jen tak mimochodem jsi móóóóóóóóc pěkná maturantka... zamlouvám si taneček na Tvém maturitním plese :)
Reagovat
Datum: 23.9.2005 10:14
Titulek: RE: :) Boris?
Autor: Boris
164
165
Jakej Boris?
Reagovat
Datum: 23.9.2005 10:21
Titulek: Zůstaň svá!
Autor: Boris
170
168
Čau Niky, držím Ti palce, už teď je to velkej úspěch. Ale hlavně zůstaň svá, nenech se mediema a obdivem ostatních změnit. Tak ať se daří!
Reagovat
Datum: 24.9.2005 13:33
Titulek: výhra
Autor: eva
148
128
doufám že nevyhraje Nikola, ale Jana Křečková!!!!tý fandím úplně nejvíc!!!!!!
Reagovat
Datum: 25.9.2005 18:25
Titulek: RE: výhra
Autor: Barča
177
153
Smůla!!!!Nikča je miss aerobik 2005 :-D
Reagovat
Datum: 25.9.2005 20:50
Titulek: RE: výhra?
Autor: monika
148
131
chci se zeptat jesttli nekdo nevi jestli to nikola vyhrala. nikde to nemuzu najit.a nechce se mi cekat do 1. 10. jak to je????
Reagovat
Datum: 26.9.2005 14:16
Titulek: RE: RE: výhra?
Autor: Alena
138
158
Jo Nikola to vyhrala!!
Reagovat
Datum: 26.9.2005 18:22
Titulek: RE: RE: RE: výhra?
Autor: mtvoko
135
153
JO! NIKOL fakt z toho mám radost. A jinak evo hoď se do klidu, jedinej kdo tam byl super je Nikola.
Mara
Reagovat
Datum: 5.10.2005 19:25
Titulek: nikola
Autor: jirka
175
148
nikča si určitě titul zaslouží !!! byla fajn, na nic si nehrála a byla prostě nej...
Reagovat
Datum: 11.10.2007 09:54
Titulek: Jooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!
Autor: Aneta Sedláková
172
145
Ses nejlepsi ty snas cvicila ja totiz chodim do aerobocu a mam i od tebe podpis
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.