KULTURA

O5&Radeček přivítají slavné Němce

27. dubna 2005, 18:51, tech
O5&Radeček přivítají slavné Němce V rámci svého prvního turné po České Republice přijedou zahrát do Šumperka mnichovští Kanmantu, kteří zároveň tímto koncertem zahájí celé Majálesové veselí.
V rámci svého prvního turné po České Republice přijedou zahrát do Šumperka mnichovští Kanmantu, kteří zároveň tímto koncertem zahájí celé Majálesové veselí.

Skupinu, která v Německu vyprodává kluby a tamní novináři je považují za německé Coldplay, pozvala místí, avšak o nic méně zajímavá skupina O5&Radeček. Můžete nám prozradit, jakým způsobem jste na kapelu Kanmantu narazili? „S Kanmantu jsme se seznámili náhodou, jeden ze členů hraje ještě v rakouské kapele s názvem O5, což byl důvod našeho prvního setkání,“ vzpomíná houslista Přemek Ptáček.

Radečči mají nyní za sebou celou řadu úspěchů a cenných zkušeností a to od cesty do Londýna, kde probíhaly přípravy na nové album, přes singl Kristián, který zaznamenal raketový vzestup na žebříčcích hranosti, až k nové image představující retro styl 70.let. „Na Kotelně pokřtíme aktuální singl Kristián, který už zní v rádiích, protože desku budeme dokončovat až po koncertu, “ prozradil zpěvák kapely Tomáš Polák.

V návaznosti na koncert O5&Radeček a Kanmantu, který proběhne 29. dubna na Kotelně pro Vás Rej připravil soutěž o tři volné vstupy na tuto akci.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.4.2005 14:29
Titulek: ... škoda
Autor: Aleš
19
124
Škoda jen, že tak super kapela je tak špatně uvedena na plakatu připravovaneho majalesu... nebýt těch dalších doprovodných plakátů, tak se obavám, že by to celé dopadlo dost zle... strávil jsem před plakátem majálesu asi 15 minut než jsem se v něm zorientoval.
Reagovat
Datum: 25.4.2005 16:19
Titulek: Souhlas
Autor: Lukáš
80
Souhlasím, plakáty na Majáles jsou hrozný, ten grafik se zbláznil. Největším písmem je uveden nápis 2005 (letopočet je na plakátu uveden asi desetkrát!!!!!) a naopak hudební program je chaotický a nečitelný. Co se týká pátečního koncertu, ten by si zasloužil ze strany pořadatelů větší pozornost i propagaci!!
Reagovat
Datum: 26.4.2005 11:23
Titulek: RE: Souhlas
Autor: Hebda
40
Myslíš spíš sobotní večer ne? Plakáty jsou fakt nepřehledný,ale když jsem to rozluštil,tak myslím, že letos aspoň ten program stojí za to.
Reagovat
Datum: 27.4.2005 13:53
Titulek: RE: RE: Souhlas
Autor: Lukáš
206
Jo!prostě páteční, sobotní i pondělní, úterní atd. program je dobrej akorát ta prezentace tak dobrýho programu vyšla naprázdno, je to velkej chaoz a spousta věcí je na plakátu nevýrazná.
Reagovat
Datum: 29.4.2005 08:13
Titulek: RE: RE: RE: Souhlas
Autor: R.E.
122
Ten plakát je takový zmatený asi proto, aby aspoň něco mělo punc amatérství :-)Koukal jsem se na stránky grafika Teti.cz a žádná sláva. V podobně zmateném stylu je většina jeho tvorby.
Reagovat