SPORT

Mistři republiky bojovali o tituly mistrů Moravy

23. března 2005, 10:48, Rejdakce
Červenohorské sedlo – Uplynulý víkend si dali na Červenohorském sedle dostaveníčko nejen akrobaté, ale také lyžaři sjezdaři a to konkrétně žáci, kteří se zde utkali v boji o tituly mistrů Moravy a Slezska ve slalomu a obřím slalomu.
Červenohorské sedlo – Uplynulý víkend si dali na Červenohorském sedle dostaveníčko nejen akrobaté, ale také lyžaři sjezdaři a to konkrétně žáci, kteří se zde utkali v boji o tituly mistrů Moravy a Slezska ve slalomu a obřím slalomu.

Ski klub Šumperk měl v ohni několik želízek a zejména tři úřadující lyžařské mistry republiky, Nicole Hanákovou, Igora Kotzmanna a Karla Kupce. A zatímco mladším žákům se dařilo velmi dobře a Nicole Hanáková získala titul ve slalomu a vicemistra v obřím slalomu, Karel Kupec se stal mistrem Moravy jak ve slalomu, tak i v obřím slalomu, ve starších žácích jedoucí Igor Kotzmann doplatil na rozbitou trať a ani jeden závod bohužel nedokončil.

Zabojoval však jeho mladší bratr Adam Kotzmann a doplnil úspěchy mladších žáků ziskem titulu vicemistra v obou disciplínách. Bohužel se v sobotním slalomu zranil a nemohl tak nastoupit do nedělního obřího slalomu, který se jel jako náhrada za zrušený superobří slalom. Ten vyhrál Karel Kupec, Nicole Hanáková v žačkách obsadila druhé místo.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 30.7.2006 15:23
Titulek: prani
Autor: kkkk
73
v nasem městě jsou jen ti nej lyzaři.. Je skoda ,ze Kotzmannovi bratři se zranily ...jinak by byli prvni.... ;)))
Reagovat

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.