SPORT

Mistři republiky bojovali o tituly mistrů Moravy

23. března 2005, 10:48, Rejdakce
Červenohorské sedlo – Uplynulý víkend si dali na Červenohorském sedle dostaveníčko nejen akrobaté, ale také lyžaři sjezdaři a to konkrétně žáci, kteří se zde utkali v boji o tituly mistrů Moravy a Slezska ve slalomu a obřím slalomu.
Červenohorské sedlo – Uplynulý víkend si dali na Červenohorském sedle dostaveníčko nejen akrobaté, ale také lyžaři sjezdaři a to konkrétně žáci, kteří se zde utkali v boji o tituly mistrů Moravy a Slezska ve slalomu a obřím slalomu.

Ski klub Šumperk měl v ohni několik želízek a zejména tři úřadující lyžařské mistry republiky, Nicole Hanákovou, Igora Kotzmanna a Karla Kupce. A zatímco mladším žákům se dařilo velmi dobře a Nicole Hanáková získala titul ve slalomu a vicemistra v obřím slalomu, Karel Kupec se stal mistrem Moravy jak ve slalomu, tak i v obřím slalomu, ve starších žácích jedoucí Igor Kotzmann doplatil na rozbitou trať a ani jeden závod bohužel nedokončil.

Zabojoval však jeho mladší bratr Adam Kotzmann a doplnil úspěchy mladších žáků ziskem titulu vicemistra v obou disciplínách. Bohužel se v sobotním slalomu zranil a nemohl tak nastoupit do nedělního obřího slalomu, který se jel jako náhrada za zrušený superobří slalom. Ten vyhrál Karel Kupec, Nicole Hanáková v žačkách obsadila druhé místo.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 30.7.2006 15:23
Titulek: prani
Autor: kkkk
147
v nasem městě jsou jen ti nej lyzaři.. Je skoda ,ze Kotzmannovi bratři se zranily ...jinak by byli prvni.... ;)))
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).