SPORT

Gymnastický klub Šumperk má nové mladé talenty + FOTO

9. února 2005, 22:10, mm
Gymnastický klub Šumperk má nové mladé talenty + FOTO Šumperk - Jsou ohebné jako proutek s ladností baletek a vyhrávají každou soutěž. Trenérkám Gymnastického klubu Šumperk svítá v jejich svěřenkyních nejedna mladá hvězda. I když jim není ani patnáct, prošly již několika mezinárodními závody a poctivě trénují pět dní v týdnu. Moc dobře totiž ví, kolik potu stojí zlatá medaile.
Šumperk - Jsou ohebné jako proutek s ladností baletek a vyhrávají každou soutěž. Trenérkám Gymnastického klubu Šumperk svítá v jejich svěřenkyních nejedna mladá hvězda. I když jim není ani patnáct, prošly již několika mezinárodními závody a poctivě trénují pět dní v týdnu. Moc dobře totiž ví, kolik potu stojí zlatá medaile.

Naděje šumperského gymnastického oddílu, třináctiletá Domininka Harásková byla zařazena do reprezentačního juniorského výběru České republiky.
Její mladší kolegyně a budoucí rivalka Simona Kozáková je jednou z nejlepších mladých gymnastek. V mezinárodních závodech v Košicích vyhrála soutěž Pohár ředitele ZŠ v nejmladší kategorii.
Malinká dívka trénuje jako ostatní pět dní v týdnu vždy minimálně tři hodiny.
Tvrdě vydřená práce je však znát, Simona bravurně zvládá všechny cviky na nářadí.
I když je gymnastika individuální sport, dívky společně věnují čas i péči svému zevnějšku. Baletní průprava držení těla i pečlivě upravené vlasy dotváří pak dojem z celého jejich týmu.
Obě mladé dívky se opět setkají na memoriálu, každoroční akci šumperského gymnastického oddílu, který se koná v dubnu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.