SPORT

Český pohár a FIS závod v akrobatickém lyžování

12. ledna 2005, 21:51, kuk, Zdeněk Bínek
Klepáčov – První ze série závodů Českého poháru v akrobatickém lyžování se konal tento víkend v zimním areálu na Klepáčově.
Klepáčov – První ze série závodů Českého poháru v akrobatickém lyžování se konal tento víkend v zimním areálu na Klepáčově.

Přes vysoké víkendové teploty, které závodům příliš nepřály, se podařilo zajistit velmi dobrou kvalitu celé závodní trati. „Na závodech se sešla prakticky celá česká a slovenská špička kromě Nikoly Sudové, kterou čekal sobotní závod v kanadském Tremblantu. Závodů se zúčastnilo celkem 44 závodníků ze všech oddílů, které u nás a na Slovensku tento sport provozují. Bylo se na co dívat, od loňského roku jsou již v závodech při jízdě povoleny salta a tak se závodníci v průběhu závodu často dočkali hlasitého povzbuzování.“ udává Zdeněk Bínek.

  • Sobotní závod Českého poháru - kategorie mladších žáků
    1.
    Daniel Honzig
    TJ Bižuterie Jablonec
    2. Jindřich Král TJ Bižuterie Jablonec
    3. Štěpán Haltmar Ski klub Šumperk

  • Sobotní závod Českého poháru - kategorie mladších žaček
    1.
    Tereza Vaculíková Ski klub Šumperk
    2. Barbora Krsková TJ Bižuterie Jablonec
    3. Edita Sedláková TJ Bižuterie Jablonec

  • Sobotní závod Českého poháru - kategorie starších žáků
    1. Vojtěch Bínek LR Cosmetic Freestyle Ski Team
    2. Filip Vích TJ Bižuterie Jablonec
    3. Roman Dobřanský LR Cosmetic Freestyle Ski Team

  • Sobotní závod Českého poháru – kategorie juniorek a žen
    1 Pavla Vidličková LKK Ostrava
    2 Štěpánka Linková TJ Bižuterie Jablonec
    3 Romana Kováčová FSPT Poprad

  • Sobotní závod Českého poháru - kategorie mužů
    1. Martin Horák Dukla Liberec
    2. Lukáš Vaculík Ski klub Šumperk
    3. Josef Tauš TJ Bižuterie Jablonec
    4. Tomáš Cuník FSPT Poprad
    5. Martin Novák LKK Ostrava
    6. Jan Skoupil Ski klub Šumperk
    7. Ondřej Vokatý TJ Bižuterie Jablonec
    8. Štěpán Bínek LR Cosmetic Freestyle Ski Team
    9. Jakub Liskay FSPT Poprad
    10. Adam Staš FSPT Poprad

  • Vložený závod mladších žáků:
    1. Daniel Honzig TJ Bižuterie Jablonec
    2. Jindřich Král TJ Bižuterie Jablonec
    3. Štěpán Haltmar Ski klub Šumperk

  • Vložený závod mladších žaček:
    1. Barbora Krsková TJ Bižuterie Jablonec
    2. Edita Sedláčková TJ Bižuterie Jablonec
    3. Tereza Vaculíková Ski klub Šumperk

  • Kategorie žen
    1. Barbora Hofmanová TJ Bižuterie Jablonec
    2. Pavla Vidličková LKK Ostrava
    3. Štěpánka Linková TJ Bižuterie Jablonec

  • Kategorie mužů
    1. Martin Horák Dukla Liberec
    2. Martin Novák LKK Ostrava
    3. Jan Skoupil Ski klub Šumperk
    4. Ondřej Vokatý TJ Bižuterie Jablonec
    5. Štěpán Bínek LR Cosmetic Freestyle Ski Team
    6. Tomáš Cuník FSPT Poprad
    7. Matěj Kotek Ski klub Šumperk
    8. Lukáš Vaculík Ski klub Šumperk
    9. Josef Tauš TJ Bižuterie Jablonec
    10. Marek Buš LR Cosmetic Freestyle Ski Team
    11. Adam Staš FSPT Poprad
    12. Jakub Liskay FSPT Poprad


    K vidění byly skoky přímé....
    ....i skoky rotační.


  • Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

    NÁZORY K ČLÁNKU
    Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.