SPORT

TÓČO

17. února 2004, 12:46, Ondřej Svaček
TÓČO Ve středu 11.2 se na “Točáku“ na Hlavní třídě konal závod týmů středních škol nazvaný jako TÓČO TÓČO. Cílem této akce bylo vyzkoušení užší spolupráce mezi studenty. Sešli se nám pouze 3 týmy, přestože na závodníky čekaly krásné ceny a plakáty a letáky byly na většině středních škol..
   Jako první dokončil závod tým “Chlupatých hadů“ ve složení: Blanka Skálová, Petr Dolníček, Veronika Pisanová, Dalibor Plášek, Lukáš Vítek a Vlaďka Adámková. Tento tým si taky odnesl krásný dort s nápisem TÓČO TÓČO. Tato akce byla pod záštitou občanské společnosti Hnutí GO!, která každoročně pořádá kurzy GO! pro studenty 1. ročníků nejenom šumperských středních škol. Chtěli bychom pogratulovat vítězům a poděkovat všem zúčastněným a sponzorům


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).