SPORT

TÓČO

17. února 2004, 12:46, Ondřej Svaček
TÓČO Ve středu 11.2 se na “Točáku“ na Hlavní třídě konal závod týmů středních škol nazvaný jako TÓČO TÓČO. Cílem této akce bylo vyzkoušení užší spolupráce mezi studenty. Sešli se nám pouze 3 týmy, přestože na závodníky čekaly krásné ceny a plakáty a letáky byly na většině středních škol..
   Jako první dokončil závod tým “Chlupatých hadů“ ve složení: Blanka Skálová, Petr Dolníček, Veronika Pisanová, Dalibor Plášek, Lukáš Vítek a Vlaďka Adámková. Tento tým si taky odnesl krásný dort s nápisem TÓČO TÓČO. Tato akce byla pod záštitou občanské společnosti Hnutí GO!, která každoročně pořádá kurzy GO! pro studenty 1. ročníků nejenom šumperských středních škol. Chtěli bychom pogratulovat vítězům a poděkovat všem zúčastněným a sponzorům


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).