SPORT

TÓČO

17. února 2004, 12:46, Ondřej Svaček
TÓČO Ve středu 11.2 se na “Točáku“ na Hlavní třídě konal závod týmů středních škol nazvaný jako TÓČO TÓČO. Cílem této akce bylo vyzkoušení užší spolupráce mezi studenty. Sešli se nám pouze 3 týmy, přestože na závodníky čekaly krásné ceny a plakáty a letáky byly na většině středních škol..
   Jako první dokončil závod tým “Chlupatých hadů“ ve složení: Blanka Skálová, Petr Dolníček, Veronika Pisanová, Dalibor Plášek, Lukáš Vítek a Vlaďka Adámková. Tento tým si taky odnesl krásný dort s nápisem TÓČO TÓČO. Tato akce byla pod záštitou občanské společnosti Hnutí GO!, která každoročně pořádá kurzy GO! pro studenty 1. ročníků nejenom šumperských středních škol. Chtěli bychom pogratulovat vítězům a poděkovat všem zúčastněným a sponzorům


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.