SPORT

TÓČO

17. února 2004, 12:46, Ondřej Svaček
TÓČO Ve středu 11.2 se na “Točáku“ na Hlavní třídě konal závod týmů středních škol nazvaný jako TÓČO TÓČO. Cílem této akce bylo vyzkoušení užší spolupráce mezi studenty. Sešli se nám pouze 3 týmy, přestože na závodníky čekaly krásné ceny a plakáty a letáky byly na většině středních škol..
   Jako první dokončil závod tým “Chlupatých hadů“ ve složení: Blanka Skálová, Petr Dolníček, Veronika Pisanová, Dalibor Plášek, Lukáš Vítek a Vlaďka Adámková. Tento tým si taky odnesl krásný dort s nápisem TÓČO TÓČO. Tato akce byla pod záštitou občanské společnosti Hnutí GO!, která každoročně pořádá kurzy GO! pro studenty 1. ročníků nejenom šumperských středních škol. Chtěli bychom pogratulovat vítězům a poděkovat všem zúčastněným a sponzorům


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).