ZPRAVODAJSTVÍ

Chystá se velkolepá oslava silvestra pro děti

27. prosince 2018, 13:57, BH
Chystá se velkolepá oslava silvestra pro děti Bludov – V Pradědově dětském muzeu v Bludově to i letos bude poslední den v roce velkolepé. Chystá se zde Dětský silvestr. Oslava konce roku se neobejde bez kostýmů, dětského „šampaňského“, maškarního bálu a dobrého občerstvení.
„Vyzdobené muzeum si mohou děti užít od devíti dopoledne do čtvrté odpolední. Na poslední party roku jsme se řádně připravili – kromě kostýmů, které máme k zapůjčení, zde bude v rámci vstupného dětský kadeřník pro chlapce i děvčata, který je vyzdobí barevnými spreji na vlasy a chybět nebude ani oblíbené malování na obličej,“ řekla Pradědova levá ruka Markéta Ficnarová z Pradědova dětského muzea v Bludově.
Děti si tak mohou hrát, dovádět a tančit po celý den tak, aby je večer rodiče unavené uložili do postýlek a oslavili jaksepatří příchod Nového roku.Ilustrační foto: archiv Pradědova dětského muzea


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.