ZPRAVODAJSTVÍ

Chystá se velkolepá oslava silvestra pro děti

27. prosince 2018, 13:57, BH
Chystá se velkolepá oslava silvestra pro děti Bludov – V Pradědově dětském muzeu v Bludově to i letos bude poslední den v roce velkolepé. Chystá se zde Dětský silvestr. Oslava konce roku se neobejde bez kostýmů, dětského „šampaňského“, maškarního bálu a dobrého občerstvení.
„Vyzdobené muzeum si mohou děti užít od devíti dopoledne do čtvrté odpolední. Na poslední party roku jsme se řádně připravili – kromě kostýmů, které máme k zapůjčení, zde bude v rámci vstupného dětský kadeřník pro chlapce i děvčata, který je vyzdobí barevnými spreji na vlasy a chybět nebude ani oblíbené malování na obličej,“ řekla Pradědova levá ruka Markéta Ficnarová z Pradědova dětského muzea v Bludově.
Děti si tak mohou hrát, dovádět a tančit po celý den tak, aby je večer rodiče unavené uložili do postýlek a oslavili jaksepatří příchod Nového roku.Ilustrační foto: archiv Pradědova dětského muzea


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o 3 výherce, kteří získají vstupenku pro 2 osoby na Bioslavnosti ve Starém Městě pod Sněžníkem, konané 13. července. Pořadatelé zároveň výhercům zašlou PROBIO balíček v hodnotě 500 Kč. Můžete to být právě vy, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Kdo moderuje letošní Bioslavnosti ve Starém Městě pod Sněžníkem?
A) Marie Doležalová a Marek Zelinka                
B) Richard Genzer a Michal Suchánek                  
C) Pavla Tomicová a Marek Dědík  

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na film Yesterday, který šumperské kino OKO promítne ve čtvrtek 27. června vyhrávají: Ilona Krátká z Rudy nad Moravou, Alžběta Vévodová z Chromče a Sylvia Hynková ze Šumperka. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně kina.