ZPRAVODAJSTVÍ

Chystá se velkolepá oslava silvestra pro děti

27. prosince 2018, 13:57, BH
Chystá se velkolepá oslava silvestra pro děti Bludov – V Pradědově dětském muzeu v Bludově to i letos bude poslední den v roce velkolepé. Chystá se zde Dětský silvestr. Oslava konce roku se neobejde bez kostýmů, dětského „šampaňského“, maškarního bálu a dobrého občerstvení.
„Vyzdobené muzeum si mohou děti užít od devíti dopoledne do čtvrté odpolední. Na poslední party roku jsme se řádně připravili – kromě kostýmů, které máme k zapůjčení, zde bude v rámci vstupného dětský kadeřník pro chlapce i děvčata, který je vyzdobí barevnými spreji na vlasy a chybět nebude ani oblíbené malování na obličej,“ řekla Pradědova levá ruka Markéta Ficnarová z Pradědova dětského muzea v Bludově.
Děti si tak mohou hrát, dovádět a tančit po celý den tak, aby je večer rodiče unavené uložili do postýlek a oslavili jaksepatří příchod Nového roku.Ilustrační foto: archiv Pradědova dětského muzea


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert amerického krále melodického rocku NAILA ZAZY, který vystoupí v úterý 29. ledna v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Na jaký nástroj doprovázel Nail Zaza řadu legend, jako je Joe Satriani, Dweezil Zappa nebo Steve Vai?

A) na kytaru
B) na piano
C) na akordeon

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na projekci legendárního záznamu koncertu kapely The Doors z roku 1968, kterou uvede šumperské kino Oko ve čtvrtek 17. ledna, vyhráli Zbyněk Šafařík z Olšan, Jarmila Šmeráková ze Šumperka a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.